8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

aaa sende mi yalnızsın kıyamammm valla yalnızlık zor zanaaat benim bide hem sevgilimle kavgam bide regl dönemim üst üste gelince bikaç gündür patlamaya hazır bomba gibiydim şükür ki bugun rahatladım, artık ağlamak yok

Son düzenleme:

eşim var,yok ben yalnız değilimde daha ziyade tuhafım...
kendimi tuhaf buluyorum,herşeye alınır bi tip oldum 2 haftadır.pazartesi şu mr ı çektirsem rahatlıcam aslında sanırım içten içe huzursuzlugum bu kimseye belli etmek istemesemde kendi kendime düşünür durumdayım.heralde...

Yemek yemek için geliyor yahu şuna bak tüüü sıfatına! Eşim bugün Sakarya'daydı hadi gidelim dedi 'Cık' dedim
büyük ihtimalle ben öldükten sonra mezarıma getirecektir onu o yuzden kabul etmiştir

Totodan bacaklılar bence, zaten göremiyormuş baksana o kadar kısalar ki kapı deliğinden görünmüyorlar demek

Ağlaaaama, ağlaaaama

Hayır olsun, neden mr çekiniyorsun?

Bırcııııııııııııııııııııııııı ? Bırcııııııııııııııııııııııııı ?
Face'den mesaj attım baksana bir

bence uçuyolar eve girerken ...

aa geçmiş olsun canım, neden mr çektireceksin neden korkuyosun :44:

yaa keşke dün akşam konuşsaydık abla o zaman gelirdin sendee hem valla sana yemek bile yapardım ki ben, becerikliyim valla bak, sadece üşengeçliğimden yapmıyorum, yoksa elimden her iş gelir benim

hipofiz adenomum var...
prolaktinim yüksek...

Anlamadım ki ben.:44:
İnşaallah kötü bir şey yoktur.Allah şifa versin bol bol.Üzme kendini herşey olacağına varıyor zaten.Ben de tir tir titreyerek gittim.Düzleşme çıktı şükür daha kötü birşey yokmuş.Dua et ve hayata olumlu bak..Elimizden gelen bu.Elimizden gelmeyen için Allah'a dua et.

kııızzz ne dicem acep senın tam uykuya dalma anında giriyor olabilirlermiki yapabilirlermi ki böyle bişey?yavaştan yavaştan

kızz ben gece 2 de 3 te uyuyan bi insanım o saate kadar girmiş olmaları gerekmez mi yaa bunlar ya görünmezler ya pencereden giriyorlar başka açıklamaları yok malesef

benıde bırı kollarının altına aldı sonunda
Askolsun bebegim ni demek :) hem sen benim katilim degil misin alcam tabi çıkarcı gördüm kendimi bi an halbuki ozumde iyi biriyim :))
Saka tabi anca cimciklerim birazcik :)

Sevindim canim halletmenize :)

Aynen ben geliyorum bisicik olmaz :) HE MAN

cimciklemek miii :18::18: cimcikleme yaa valla bak sen gelince çok iyi bakacam ben sanaa aramızda geçen bu kötü olayların hepsini unutturacam söz veriyorum :18::18: yeter ki beni cimciklemee :18::18:

yani beynımızde hipofiz bezi var(hormon salgılayan organımız) 1cm büyüklüğünde...orada ıyı huylu tümör (adenom )oluşuyor,prolaktin(süt hormonu)salgılatıyor ve adet düzensizliği,gebe kalamama, kilo alımı gibi şeyler yapıyr. bayanların yuzde 30 gibi bir kısmında görülebiliyor.eger 1cm ı gecerse amelıyatla alınması gerekıyor. bla bla blaaa..neyse öyle bişe işte...
senın nerende düzleşme çıktı.?boyundaamı?
Zaten eninde sonundA ölecez,mühim olan huzurlu rahat ve güzel yaşamak.Allah a dua etmekten başka birşey gelmiyor elimzden.kul uz netıcedde.

ölüm falan deme kızz bak terlikle gelirim oraya haaa gönlünü ferah tut sonuçları bekle iyi çıkarsa ne ala, eğer olumsuz bişey çıkarsa tıpta herşeyin çaresi var en kötüsünü düşünmek yok, bak toplaşır geliriz yanına vallaa

Abla ne 2.5 saati dunyanin yolu ya ama gorcem seni banane :) 3sene once sevdigimin ziyaretine gitmiştim keşke o zaman tanisaydim seni gelirdim yanina ne guzel :)
Gidelim valla super olur :)
Hemmen bakiyorum ablalarin güzeli
kızz ben gece 2 de 3 te uyuyan bi insanım o saate kadar girmiş olmaları gerekmez mi yaa bunlar ya görünmezler ya pencereden giriyorlar başka açıklamaları yok malesef
Anam ben korktum ya gelmesem mi
cimciklemek miii :18::18: cimcikleme yaa valla bak sen gelince çok iyi bakacam ben sanaa aramızda geçen bu kötü olayların hepsini unutturacam söz veriyorum :18::18: yeter ki beni cimciklemee :18::18:

Tamam o zaman opim barisalim :))

demek EN katil ben görünüyorum gözüneeeee....uuuuheeee...tabi benim kurbanım tatlı dedim ya.ondan alındın, üzerine bide künefe tarifi verdin ,taptatlı oldun...

ben çiçekten ötesiyle barışmıyorum ama hadi sen yabancı değilsin bir öpücük de yeter

gell sen gel korkma bizim görünmez komşulardan burdan da beraber hülya ablanın yanına geçeriz

Canim benim cok gecmis olsun ya insallah kotu bisey cikmaz icini ferah tut. Bende de prolaktin yuksekligi var kullandigim antidepresan yüzünden. Tedavi olmadim hapimin dozajini dusurtcem normale doner diye umuyorum artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…