8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

Gamzee bende aynı senin düşündüğünü düşünüyorum inşallah katilim muhabbet ettiklerimden biridir :KK1:

Kurbanımla ediyoruz zaten pek sevdim kendilerini :KK1:

Heemm benim katilim de yazsa ya bana whatsapp'tan
:KK31:

Toplamda 8 katil adayım var benim , diger herkes elendi tarafimdan .tabii yanlis ipuclari verenler istisna :26:

Elmadilimi
Nurlum
Mutlukız...:KK53:

Sana da gunaydin true ,
çuçu ne sekerim , biraz Fransız kaldım :KK1:

:KK3::KK3::KK3:

elmadilimi ve mutlukiz benim de şüpheliler listemde :44::KK53::KK53::KK53:

Cocuk bilgisine denk gelmedim , evli istanbul da yaşıyor yazmışlar
elmadilimi kitapsever , mütevazı :KK53: ve ismini yazmamış diye belirtmiş kurbanı icin
mutlukiz aynı burctanmis kurbaniyla ama burcunu yazmadi

benim denk geldiğim ipuçları bunlar canim :KK9:

ben değilim canlar katiliniz sizin
benim kurbanım çok takılmıyor buraya malesef

yaaa kaçırmışıım ama beeenn :KK43::KK43:

ayy sorma canım sorma :KK52::KK52: :KK54::KK54::21:

günaydın canım hoş geldin :KK1:

hoşbuldum cnm sende hoşgeldn evimi topladım geldmm bugun üşengecliğim üstümdee:KK31: kocişime yaptırdıgım hediye geldii:KK52: cok sevindirik oldumm diğeride ne zaman gelir bilmiorm 14 subattan once gelse bari :44:

Ahaaa herkes şahit itiraf etti..:KK52::KK52::KK52::KK52:

yok sen deilsin bebek :KK14::KK14::KK14: onun katilide kurbanıda uğramıyor:KK51:

...........................

UYARI ! BİRBİRİMİZİN KATİLİNE SULANMAYALIM. YAN GÖZLE BAKMAYALIM. EMPATİ KURALIM ( AYNISI SENİN BACINA KARDEŞİNE ABİNE YAPILSA HOŞUNA GİDERMİ MANTIĞI )

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yok sen deilsin bebek :KK14::KK14::KK14: onun katilide kurbanıda uğramıyor:KK51:

UYARI ! BİRBİRİMİZİN KATİLİNE SULANMAYALIM. YAN GÖZLE BAKMAYALIM. EMPATİ KURALIM ( AYNISI SENİN BACINA KARDEŞİNE ABİNE YAPILSA HOŞUNA GİDERMİ MANTIĞI )

ahahahaaha ne güldüm yaaa catlakk :KK1::KK1::KK1::KK1:

BU TUZLU MELTEMMİ BÖYLEEEEEE GENZİMİ YAKAAANNNN :KK24::KK24::KK24: sabahtan beri dinliorum dün x factorde cıkan cocuk sesi muhtesem yaa

selam kızlar nasılsınız bakalımmmm??

deli yaaaa ne güldüm anlatamam :KK9:
kızlar ya haftaya bi mevlüte gidicem de eli boş gitmek istemiyorum ilk kez mevlüte gidicem ne götürülür acaba?

çok şükür iyiyim canım ama uykusuzum bende
nerde çalışıyosun ki canım?
ingilizce kursunda calısıyorum canım,ogretmenim surunuyorum buralarda :KK37:

ben kurbanının bekar olduğunu kapalı olduğunu çocuğu olduğunu söyleyenleri eledim ama aramızda kandırıkçılar da var:KK9::KK9: o nedenle kimseye güvenemiyorum:KK53::KK53:

bana da kandırıkçılar var gibi geldi :) :KK1:

selam kızlar nasılsınız bakalımmmm??

deli yaaaa ne güldüm anlatamam :KK9:
kızlar ya haftaya bi mevlüte gidicem de eli boş gitmek istemiyorum ilk kez mevlüte gidicem ne götürülür acaba?

ne mevlüdü canım bebek falansa hediye gider kıyafet gibi ama baska mevlütler icin bilemedim

cnm hislerime tercüman olmuşsun:KK9::KK9:bende aynı senin gibi düşünüyorum ama kurbanım başka katillere sulanıyor kıskanıyorum:KK47:

günaydınlar efendim herkeseeee :KK16::KK16:

ayy daha kahvaltı bile etmedim yaa canım hiç bişey istemiyor :KK37: neyse ben bı geçmişe bakayım benim uyanık katil ipucu vermiş mi :KK33:

X