8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

maşallah diyelim o zaman o bal küpüne Rabbim isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah bekletmeden
amiin inşaallah canımm melekler bekletmesin annelerini gelsinler hemencecik....

ipucları oluncada heyecanlı ya

ayyy şimdi sen benim katilim değil miisn ama seni de çok sevmiştimm...
sevgili kurbanım haftasonu girmeyecek sanırsam....haftaiçi de ben kursa başlıyorum fitness ve aerobiğe falan...
az önce de dayımın kızı aradı...kızıyla istanbula gezmeye gelmiş...bana da gelecekti karşıdayım bu tarafa geçince arraım seni demişti..ben de yoğunluktan geri arayıp nerdesin demedim diyee....trip attı bir sürü...hatunun tek derdi o şehir senin bu şehir benim gezmek arkadaş...benim derdim bana yetiyor..hem arayacam diyorsun hem yol iz bilmiyorsun..üstüne çağrı atıp...ben hemen geri aradığımda yanlışlıkla çağrı atmış gibi numara yapıp vay neden aramadın sormadın diye trip atıyosunn...evinin yolunu bilmem memlkete 4-5 günden fazla gitsem de annemde kardeşimde kalırımm....çağırmaz etmez..ama hem habersiz gelip istanbuldayım sana gelicem diye emrivaki yapar hem de peşine düşmemi ister....kafayı sıyırcam arkadaş

valla herkes aldı ipucunu bana bir ipi cok gördülerde ucunu vermedilerr ayyy ne iğrenç espri oldu bu öğğğğ
sen de tutma ipin ucunu bosver bekleyelim cok eglenceli boyle

farkettım bende ama bugun hafta sonu mıllet gezmelere gıdıyordur :))) tahmınımce

ohh ne guzel ya bense calısıyorum
ne pisiriyorsun bakalım
biz de komsuyla mangal yapıcakmıs.icecekleri aldım ben de nasıl tasıcam bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…