8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

sen de yalan söylüyosun banaaa sen de kandırıyosun beniii :84: :84: :84:

nasıl bişey yapacaksın ki bana ipucu versene ben de kopya çekeyim koca kafama :KK1::KK1:
Canım önce şık bi kavanoz bulmam lazim sonra resmi dıştan yapistirma tekniğini bulucam sonra kavanoz kapağına bi obje yapistiricem tersten kavanozun içini su ile doldurup gliserin damlaticam biraz simleri de suya eklicem sonra kapagi kavanoza yapıştırıp ters ceviricem :))

eveeettt ve sen suphelimsin :KK20::KK20:

ben cıkıyorum kızlar iyi aksamlar hepinize :KK1::KK1::KK54:

Kovalasin seni tavsanlar :))

Canım önce şık bi kavanoz bulmam lazim sonra resmi dıştan yapistirma tekniğini bulucam sonra kavanoz kapağına bi obje yapistiricem tersten kavanozun içini su ile doldurup gliserin damlaticam biraz simleri de suya eklicem sonra kapagi kavanoza yapıştırıp ters ceviricem :))

sanırım ben bu kadar şeyle uğraşamam ben uğraşsam bile emrah da bunu anlamazz zaten :KK37::KK37: ben daha somut bişeyler bulayım barii :KK37::KK37:

ama senin ellerine saglık kuzum cidddenn :KK9::KK9: hep kıymetini bilir inşallah sevdiceginn :KK16::KK16:

ay arattırma şimdi bana :KK52: demedin mi yoksa. :26: bana hülya alacak ama biriyle değişmesi lazım ama bu aralar yoğun, değiştiremeyebilir dedin sanki :p
Dimedim tabi :KK70: hulya abla gecen çekilişte benim kurbanımdi onu hatirliyo olmayasin :)

sanırım ben bu kadar şeyle uğraşamam ben uğraşsam bile emrah da bunu anlamazz zaten :KK37::KK37: ben daha somut bişeyler bulayım barii :KK37::KK37:

ama senin ellerine saglık kuzum cidddenn :KK9::KK9: hep kıymetini bilir inşallah sevdiceginn :KK16::KK16:

Bundan oncede ahsap bi radyo yapmistim para koleksiyonu var onları koymasi icin :) bide renkli kagıtlardan notlar yazip kalpli bi kutuya koymustum yaninda yumurta boyamistim :) sonra resmimizi kara kalem yaptirmistim. Klasik hediyeleri saymadim canım simdi aklıma bu kadari geldi fikir olsun sana :)

Amin canım inşallah hiç unutmayiz birbirimizin kiymetini :)

Bundan oncede ahsap bi radyo yapmistim para koleksiyonu var onları koymasi icin :) bide renkli kagıtlardan notlar yazip kalpli bi kutuya koymustum yaninda yumurta boyamistim :) sonra resmimizi kara kalem yaptirmistim. Klasik hediyeleri saymadim canım simdi aklıma bu kadari geldi fikir olsun sana :)

Amin canım inşallah hiç unutmayiz birbirimizin kiymetini :)

neden bilmiyorum da bunları benim sevgilim anlamaz gibi geliyorr :KK1::KK1: yada ben adamı fazla küçümsüyorum bilemiyorum :KK37:

bide ben de romantik bir insan değilim kii, karşımdaki de yontulmamış olunca işte bizde somut şeyler hediye olabiliyor ancak :KK1::KK1:

Katilim günaydın canım benimmmm:KK16::KK16:

Benim işte, benim benim benim benim benim:21:

Amantenin kurbanı beeeeeniiiiim. Herkes listesnden elesin amanteyi, onun kurbanı beniiiim:KK4:

Amante bana ciciler alacakkk, hepsi benim olacaaaakkk:KK55:

Ummadık daş, baş yarar bacımmm:KK53:

Melinda senin katilini buldum :KK52::KK51:

amante buldum seni:KK23::KK23:

Kurbanim olabilirsiniz deee olmaya bilirsiniz dere bilemiciiimmmm :))

İsten ciktiimmm kurbanima cicik hediyeler aldiiimmm evime geldiiimmm :)

X