8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

güzel şeyler bulursan bana da söyle bende çıkacagım ya haftasonu ya da önümüzdeki hafta

yaa kitap konusunda tereddutlerim var, benm kurbanım da seviyormuş fakat, ya elinde o kitaptan vrsa bunu bilemem ki o yuzden sanırım çok seviyor olmasına ragmen hediyeleri arasında kitap çıkamayacak üzgünüm

geçmişi okuyorum 192. sayfadayım ben şimdi çooook gerilere dönüp en baştan bi liste hazırlıcam ve katilimi bulucam
hazır şuan işim yokken
yoksa başka türlü vakit bulamıyom haaa

İkisi de çocuklu sayılmaz mı Acaba hangisi
Sen kurbanım uğramıyor dedi ya , ben arada geliyorum o yüzde eledim kendimi

E o zaman bir başka ipucu ver bariiiiiiiii:44:

benim kurbanım...
evli...
benden büyük...

Evliyim ama senden büyük müyüm ki?
Ben 22 buçukum

Güünaydnnn.Herkesin musmutlu bir gün geçirmesini diliyorumm işe gidiyorum şuan.akşam olsun bi an öncee.)

Çok gizemlisin qizem7, biraz ipucu ver canıııımmmm

aa evet yazmamışım ismimide yazmamışım kafam nerdeyse o zaman
ismim merve bursalıyım
yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim

Bursa bana yakın bir şehir, o zaman henüz elemedim seni. Bir ipucu daha lütfeeennnn

üçüncü ip ucumu veriyorum. kurbanım benden yaşça büyük.

E yaşını da söyleseydin ya

Canım geçmiş olsun. 33.haftada ne tahlili oluyor ki:26:

E o zaman daha çooook merakta kalırız yaaa

paşaya alınmaz mı bişeyler yaaa kurbanın azıcık bekleyebilir öncelik paşada

Paşayla zor oluyor zaten alışveriş yapmak, bir an önce seçip almam lazım alacaklarımı

harikasın bebişim

hejira. solitarywoman

ve Sefimlii
değil onlarınkiler yokmuş ortalıklarda

hayvan sevgin varsa .hilalkahraman düşün
kendine tontiş görüyosan yada ısrarla banane ben .x benim olsun tontişliğe razıyım diyorsan da .BitterKuzucuk

hilalden çok pis şüpheleniyom zaten hayvan sevgimi burada yazmadım ama instagramımda yazıyo :26: ama oraya kadar beni bulamaz ki sanki :26:

12 kişi eledim daha 155 e gelmeme rağmen

hilalden çok pis şüpheleniyom zaten hayvan sevgimi burada yazmadım ama instagramımda yazıyo :26: ama oraya kadar beni bulamaz ki sanki :26:

12 kişi eledim daha 155 e gelmeme rağmen

hiç girmeyenler var... keşek herkes daha sık girebilse
ben true düşünüyorum namım adına. 15 kişi eledim

sabahleyin çok güzel bir çalışma yapmıştım istanbul diyenleri elemiştim ama tam yorumlarımı kaydedecektim internet koptu bana da süpriz olsun uğraşamıcam artık

varya bana tamamen sürpriz olucak hiç anlayamadım herkes şüpheli benim gözümde şu anda :44:

varya bana tamamen sürpriz olucak hiç anlayamadım herkes şüpheli benim gözümde şu anda :44:

sabahleyin çok güzel bir çalışma yapmıştım istanbul diyenleri elemiştim ama tam yorumlarımı kaydedecektim internet koptu bana da süpriz olsun uğraşamıcam artık

geçmişi okuyamayanlar için şöle bişey mi yapsak acabaa :44::44:

herkes şimdiye kadar verdigi ipuclarını bir daha yazsa böylece kimse de geçmişi okuyamadıgı için kopmamış olsa bu tahmin olayından olmaz mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…