8 Mart Çekilişine Buyurun Kızlar...

aslında katili bulmak uğraşmak zevkli:KK16: ben mesela o olabilir bu olamaz diyorum. ama sonuç olarak kişiyi sonuna kadar bilmek istemem. kargon gelince süpriz olsun isterim:KK16:

kurbanım için hoşlandığı şeyler için araştırma yaptım. el emeğiyle bişeyler yapıcam inşALLAH oda beğenir :26:

Son düzenleme:
ipuçlarım :21::21:
evli değil. gencecik bir bayan :KK24::KK24::KK24: bu sıralar yoğun çalışıyor sanırım:KK53::KK53:

ay teşekkür ederim cnm ya:KK16::KK54:tabi isteyenler yazabilir:KK17:

o zaman bende topluca bir kopya vereyim :KK1:

kurbanım, hamile değil. aksesuarları seviyor, ve arada sırada gelip buralarda katilini arıyor :KK1::KK1:

sizde girebildiginiz zamanlarda bikaç sayfa da olsa okuyabilirseniz zaten az çok anlarsınız hem kopmaış da olursunuz :KK1::KK1:

o zaman bende topluca bir kopya vereyim :KK1:

kurbanım, hamile değil. aksesuarları seviyor, ve arada sırada gelip buralarda katilini arıyor :KK1::KK1:

sizde girebildiginiz zamanlarda bikaç sayfa da olsa okuyabilirseniz zaten az çok anlarsınız hem kopmaış da olursunuz :KK1::KK1:

cnm girdikçe okuyorum ama işte yazılı bir belge elimde olmayınca nickleri karıştırıyorum ama şimdi elediklerimi yazıcam:KK9::KK9:toplu alıntı yapmıştım elediklerimi göreb,ilecektim ama internetim koptu sonra tekrar uğraşamadım:KK31:

ay tam beni tarif ediyorsun:KK23:izmir desen tam olacak ben :KK1:miyim acaba

eveeeeettt belgelerle geri geldim :KK53:
tam tamına 16 kişiyi eledim :KK52:

şüphelendiklerim: geranio, amante, nurlum ve de aşkyokolmak :KK52:

ama kimsecikler profilime bakmamış o nedenle buraya hiiiç uğramayan biri olabilir katilim.. ya da yukardaki bayanlardan biri :KK9:

bi de benim kurban hiç gelmiyor hiç :KK14:

:KK52::KK52::KK52: katilini cidden merak ediyorum :KK53::KK53:

bende sakaryaya yeni geldim pek bilmiyorum buraları. bakayım inşALLAH mudo nun şubesi vardır :KK50:

ben çok öznerek aldım. hele ki kırmızıları :KK69: bende bukadar aldım. gerisini iş ciddiye binince alıcam..
aç topik merak ettim. hem neyin var neyin yok çok ii oluyor:KK53:

:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

sana kurbanınla mutluluklar :KK19::KK19: 48 kilo oldugum için tontiş olmadığım için kaybettim seni:KK52:

Kesinlikle buldum seni iç çamaşırı filan, odam için aksesuar bakıyorsun :KK9:

cnm girdikçe okuyorum ama işte yazılı bir belge elimde olmayınca nickleri karıştırıyorum ama şimdi elediklerimi yazıcam:KK9::KK9:toplu alıntı yapmıştım elediklerimi göreb,ilecektim ama internetim koptu sonra tekrar uğraşamadım:KK31:

ay tam beni tarif ediyorsun:KK23:izmir desen tam olacak ben :KK1:miyim acaba

doğrudur canım iş güç olunca bakamaz tabi ki insan haklısın :KK34: bakabildigin zamanlar için diyorum ben, yavaş yavaş elersin işte :KK34: hemm bence bulmak da iyi deil ki, en sona heyecanı kalmaz o zaman :KK34: birazcık gizem olsun :KK1:

hmmm bilemiyorum kii belki izmirdirrr belki de başka bir yerr :KK14::KK14:

X