8 Haftalik Hamileyim Yardim Arkadaşlar Biii Sorum Olucak

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
MERHABA 8.HAFTAMI DOLDURDUM BENİM SORUNUM MİDE BULANTILARIMLA İLGİLİ YANİ Bİ GÜN BULANTIM ÇOK OLUYO Bİ GÜN HİÇ OLMUYO BÖYLE OLMASI NORMAL Mİ YOKSA HERGÜN VE SABAH BULANMASIMI GEREKİR TECRÜBELERİNİZE MUHTACIM ARKADAŞLAR.:mymeka:

MERHABA 8.HAFTAMI DOLDURDUM BENİM SORUNUM MİDE BULANTILARIMLA İLGİLİ YANİ Bİ GÜN BULANTIM ÇOK OLUYO Bİ GÜN HİÇ OLMUYO BÖYLE OLMASI NORMAL Mİ YOKSA HERGÜN VE SABAH BULANMASIMI GEREKİR TECRÜBELERİNİZE MUHTACIM ARKADAŞLAR.:mymeka:

gayet normal yerimsenibenbenim ikinci cocugum ...su an 11+4 gunluk hamileyim ...
halen bulantilarim devam ediyor ve bir gun oluyor bir gun hatta iki gun hic bulantim olmuyor ...oglumda daha farkli bir hamilelik gecirmistim ...

Benim hamileligimde de migde bulantim olmustu hatta 6 ay boyunca inanilmazdi hicbirsey yiyemiyordum.Bu sekilde migde bulantilarim benimde gelip giderdi ama baya sürdü malesef.
Hatta o kadar cekilmicek kadardiki doktor ilac vermisti sanirim tam hatirlamiyorum 9 sene oldu tabi kizim simdi 8 yasinda.

Heseyden önce Allah hepimize saglikli evlatlar versin

ya ben bu duyguyu hiç tatmadım 27 haftalık hamileyim ne mide bulantısı oldu ne aşerme nede başka bişey göbeğim çıkmasa anlamayacağım hamile olduğumu valla.... bünya meselesi kişiden kişiye değişiyo sende içini ferah tut canım...

Ne Güzel Demek Ki Rahat Bi Gebelik Geçiriyosun Göz Bebeği Inşallah Yavrunu Sağsalim Kucağina Alirsin. Hepimiz Alalim

canim benim o her hamilenin sorunu bende de cok fazlaydi ama dr hap verdi onu kullanmiyorum simdi eskisi gibi cok olmuyor bence sen de dr a sor bakalim ne diyecek eger cok bulaniyor ve kusuyorsan kesin hap verir sana cunku kusarsan bebek beslenemez gelisemez dedi dr ben kusmuyorum ama yine de rahat etmek icin aldim bence sen de al..sevgilerrra.s.

Kançicegim Tavsiyen Icin Tesekkurler Benim Hic Belli Olmuyo Zaten Buararlar Pek Kusmam Yok Ama Gecen Gun Ayni Gun Iicnde Tam 3 Kere Cikardim Ya Zaten Oyle Saniyorum Ki 3. Ayi Doldurmadan Bebek Anneden Pek Beslenmiyomus Yani Pek Sorun Olmaz Yinede Yemeye Calisiyorum Ayrani Cok Tuketiyorum Mesela Midem Bi Onu Kabul Ediyo Aa Bide Portakal Cok Yiyorum.senin Kac Haftalik Canim Bu Arada

canim benim ilk aylarda olurmus ben bulantidan cok cekiyorum ama hic kusmadim ..,normalmis ama...sen yine de beslenmene dikkat et tmm mi?
sen can tasiyorsun cunku bebegin sadece sana muhtac unutma...insallah hersey yolunda ve saglikla gider canim sevgiler

benimki de 7 haftalik oldu teyzesi hersey yolunda cok sukur 2 haziranda kalbini dinlemeye gidecegiz... en son 5+4 gunlukken gittik hersey iyi cikti cok sukur...ben 2 haftada bir gidiyorum kontorle o yuzden,,,bulanti olmasa cok iyiyim ama o da gececek insallah....bebegim salgikli olsun da herseye raziyim ...

Son düzenleme:
Kalp Atişlarini Duyduktan Sonra Ayda Bir Kere çagricaklar Benim Oyle Oldu .cunku Kalbini Duyduktan Sonra Yaşadigi Kanitlaniyo 2 Hafta Sonra Yine Gidicem ölçümleri Varmiş Bide 2li Testler Tabi öyle Heyecanliyim Ki Anlatamam Inşallah Sonuçlar Normal çikar Gece Gündüz Bunu Düşünür Oldum Allaha Sürekli Dua Ediyorum Bebeğim Sağlikli Olsun Diye.inşallah Sende Minicik Kalbini Görürsün

ben de 7 . haftamdayım ve bulantısız saniyem geçmiyo ama haplarda benim gibi istina kişilerde işe yaramıyo.öle olunca doktorum (sölediğimi duymasın hiç etik bir durum değil çünkü demişti)papatya çayını önerdi.şimdi gene istifra ediyorum ama en azından artık her yemekten sonra değil.bi denemeni tavsiye ederim.sabahları kahvaltıdan sonra bir çay bardağı yeterli canım.

bulantılarınız için kraker tost tarzı yiyecekler tüketin doktorum bana önermişti çok faydası oluyooo

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım şu anda 16 haftalık hamileyim bende hiç mide bulantısı olmadı ama ara ara mide yanması yaşadım ama okuduğum kitaplardave doktorumun verdiği el kitabımda şöyle yazıyor;*yataktan kalkmadan bisküvi,kızarmış ekmek gibi kuru şeyler yenmeli *az ve sık beslenmeli *soslu,yağda kızartılmış,çok şekerli sulu gıdalar alınmamalı *haşlama patates,ekmek,yumurta,peynir,yoğurt,pirinç pilavı,makarna yenebilir *tuzlu leblebi ve içecekler ile soda da yararlıdır. belki işinize yarar arkadaşlar allah yardımcınız olsun gerçekten zor bu mide bulantısı...

X