8 haftalık hamileyim bebeğimin cinsiyeti acaba nedir?

Mystery1903

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2019
118
35
8 haftalık hamileyim ama cinsiyetini çok merak ediyorum sürekli mide bulantım var hiçbirşey yemek istemiyorum özellikle tatlı hiç yemiyorum tuzlu yiyorum çubuk kraker tarzı sıkça elma yiyorum ve bel ağrım çok oluyor halsizlikde fazlasıyla yardımcı olabilir misiniz ki acaba

8 haftalık hamileyim ama cinsiyetini çok merak ediyorum sürekli mide bulantım var hiçbirşey yemek istemiyorum özellikle tatlı hiç yemiyorum tuzlu yiyorum çubuk kraker tarzı sıkça elma yiyorum ve bel ağrım çok oluyor halsizlikde fazlasıyla yardımcı olabilir misiniz ki acaba
Ne zaman basladi mide bulantiniz

A

Acaba kiz mi gerci cok bi belirtin de yokmus ama belki erkenden kusmaya basladigindan yola cikarsak. Erken gec farketmiyor ama bi umut iste yorum yapiyoruz 😊
Bende kız gibi hissettim bulantılarım var ama hiç kusamıyorum berbat bi ağız tadı var sürekli hayırlısı ama işte insan merak ediyor 😊

Bende kız gibi hissettim bulantılarım var ama hiç kusamıyorum berbat bi ağız tadı var sürekli hayırlısı ama işte insan merak ediyor 😊
Bende 7+6yim 7.haftada basladi bulanti ne zaman bitecek diye dua ediyorum afedersin bugun sabahtan 4 defa cikardim bunun 10. 12. Haftasini dusunemiyorum sen benden once baslamissin insallah cabucak biter

Bende 7+6yim 7.haftada basladi bulanti ne zaman bitecek diye dua ediyorum afedersin bugun sabahtan 4 defa cikardim bunun 10. 12. Haftasini dusunemiyorum sen benden once baslamissin insallah cabucak biter
Valla sorma bende dua ediyorum sürekli ağzımın içi berbat yediğimden zevk almıyorum bulantıdan umarım biran önce biter

Genelde kusmasi olup bise yiyip icemeyenler için kızı olur derken. Bizim burda böyle bi kac hamis var hepsinin kiz :KK66:

Ben 3 ay tatlıyı ağzıma bile koyamadım habire ayva yiyesim geliyodu oglum oldu çıkarmam olmuyodu ama midem yanma bi garip oluyordu

5 yada 6 hafta usg varsa paylaşın yada 11 yada 12 hafta oldugunuzda paylaşın nub uygunsa kız yada erkekse tahmin ederim 😊

Bende 6. Haftadan beri
Kusma ve bulanti cekiyorum
Hatta gunde 2 adet bulanti
Ilaci iciyorum. Tatli istegim
Sifir yiyemiyorum ztn. Henuz et , tavuk , balikta
Yiyemiyorum.
Meyve (elma ve ayva agirlikli) , hamurlu seyler , patates , yogurt vs..
umarim 12. Haftada rahatlayacagiz.
Bu arada goguslerim inanilmaz buyudu, yuzumde devamli tek tuk sivilceler var. belirtiler kiz diyor gibi ama bebek sagimda sagdan da hep erkek
Olur diyorlar. Doktor bile erkekten supheleniyor bakalim benim icimden kiz gibi geliyor bu kadar zor geciriyor oldugum icin. Yeter ki saglikli
Olsunlar , kucagimiza alalimda🧿🙏🥰♥️

Eklentiler

• 20191203_103504.jpg
    20191203_103504.jpg
    68,1 KB · Görüntüleme: 790
anacigim biz ultrasonmuyuz nerden bilebilir :)gebelikte bulatin olagan biseydir ben kizimdada oglumda fena kusuyordum sadece zamnlamasi farkliydi misal oglumda ogleden sonra fena bulantim oluyorfu. kizimda sabah 6 da calar saat gibiydu

Bende 6. Haftadan beri
Kusma ve bulanti cekiyorum
Hatta gunde 2 adet bulanti
Ilaci iciyorum. Tatli istegim
Sifir yiyemiyorum ztn. Henuz et , tavuk , balikta
Yiyemiyorum.
Meyve (elma ve ayva agirlikli) , hamurlu seyler , patates , yogurt vs..
umarim 12. Haftada rahatlayacagiz.
Bu arada goguslerim inanilmaz buyudu, yuzumde devamli tek tuk sivilceler var. belirtiler kiz diyor gibi ama bebek sagimda sagdan da hep erkek
Olur diyorlar. Doktor bile erkekten supheleniyor bakalim benim icimden kiz gibi geliyor bu kadar zor geciriyor oldugum icin. Yeter ki saglikli
Olsunlar , kucagimiza alalimda🧿🙏🥰♥️
Bende fenayım bulantılar hat saffa da ama kusamıyorum ağzım zehir canım hiçbirşey istemiyor bi elma çubuk kraker falan yiyorum sıkça tatlı çok severdim şimdi hiç aklıma gelmiyor hayırlısıyla bi 3. Aya gelsem rahatlıc

bunlardan cinsiyetin anlaşılacağını sanmıyorum genel belirtiler, eğer cinsiyeti erkekse 10. haftada görebilir doktorunuz:) bana 10. haftada erkeğe benziyor demişti

Valla ben de hic tatli yiyemedim. Ole bi sogudum ki anlatamam. Tipki senin gibiydim halâ da yiyemem. En fazla bi parca yerim. Ama oglum oluo. 😊 kac kisiye sordum onlar da yiyememisler ve oglan.o yuzden hic belli olmuo cinsiyet. Takilma ne yiyip ictgine. Ben inanmiorm artk.

Vajinal usg ise erkek karından ise kız teoriye göre ama tutmayanda çöl 11 12 ti bekleyin derim

X