8 haftalık gebelik idrar testinde çıkarmı?

Yok tatlim yapma artik test sen gebe degilsin guven ablana:)
Nasilsa nisanliymissiniz azicik sabredin yahu

Yok tatlim yapma artik test sen gebe degilsin guven ablana:)
Nasilsa nisanliymissiniz azicik sabredin yahu

Valla zaten yapmamız hataydı zaten nasıl oldu hala anlamıyorum ama oldu iste.. Birdaha mı ASLA.. Evlenelim bu korkuyla o zaman bile yaklastırmam gibi geliyoo.. :)) Saka bi yana gercekten cok korktum ablacım yaa.. Her seyi erken yasama istegi.. kendi psikolojimi mahvettim yani nisamlımında kafasını yedim o da yok bisi telaslanma diyor ama yapcak birsey yok.. Cokk rahatladım sayenizde Allah bin kez razı olsunnnn sizden

Rica ederim.canim.tabiki bu donemde alistirma turlariniZ olucaktir ama kendinizi sonradan huzursuzz edicek konuma getirmeden
Evliligindw bunlari gwtirme aklina baska sorunlarla konu acmak zorunda kalirsin ozaman
Simdiden mutkuluklar

Rica ederim.canim.tabiki bu donemde alistirma turlariniZ olucaktir ama kendinizi sonradan huzursuzz edicek konuma getirmeden
Evliligindw bunlari gwtirme aklina baska sorunlarla konu acmak zorunda kalirsin ozaman
Simdiden mutkuluklar

tesekkur ederimm cok sagol tekrardan.. Sizler sayesinde duzeldim kendime geldim zaten iyiki varsınız... cok haklısın ablacımm bundan sonra cok daha dikkatli olcaz sonradan uzulcegimiz bir sey yapmicaz Insallahh.. ama gercekten su an ne kadar rahatladıgımı anlatamam kendi kendime belirti uyduruyodum suram sisti suram acıyo felan diye.. Mide bulantım felan hic olmadı ama 20 gun süren kahverengi akıntım oldu sanırım stresten o da cunku gercekten cok stres yaptım.. Neyse ablacım oyle iste tekrardann cooooookkkk sagollllll bilgilerinize cok ihtiyacım vardı cunku

Bugun son bir test daha yaptımm.. Olaydan yani iliskinin uzerinden 8 hafta 4 gun gecti (iliski olmadı, bulasma olmus olabilme ihtimalinden suphe ediyordum en basından beri) eger suan gebelik varsa 8 hafta 4 gun.. Idrar testim TEK CİZGİ cıktı.. Sukurler olsun RABBIME.. Hamile olma ihtimalim artık 0 dır degil mi, kan testi yaptırmama gerek yokkmu?? 8 hafta 4 gun hamilelikte 2 cizgide koyu sekilde cıkardı yanii

canım 5. haftada kıpkırmızı cıkmıstı benim keske ertesi gun hapı falan kullansaydın olaydan sonra bu kadar korkuyla durmazdın psikolojıne yazık yani korkudan panikten stresten gecikmedir

canım 5. haftada kıpkırmızı cıkmıstı benim keske ertesi gun hapı falan kullansaydın olaydan sonra bu kadar korkuyla durmazdın psikolojıne yazık yani korkudan panikten stresten gecikmedir

ablacımm cok tesekkur ederim cevabın icin oncelikle..iliskimiz olmadı yani birlesme seklinde sadece cok afedersin elime bosaldı yani bi sekilden bulasıp bulasmadıgından korkuyorum.. ertesi gun hapını da olaydan sonra ogrendim cok gec ogrendim yani.. gercekten bu surec icerisinde mahvoldum ablacım ya ölmeyi dusundum BIRDAHA MI ASLA !!! Sundan bir kurtulsam.. Bebek olsa cıkarrdı dimi ablacım bugun 8 hafta 4 gunluk cunku

8. haftada doktora gitsen bebeğin kalp atışını duyar çok korkuyosan özel bi hastaneye git muayene ol ilişki bile olmamış zaten pat diye nasıl hamile kalınır hiç anlamam biz 1.5 yıl uğraştık ta oldu yani

haklısın ablacım yaptıgım yanlıs biliyorum zaten nisanlıyız evlencez sunun surasında dayanamadıkk.. o korku beni yedi bitirdi zaten kac haftalardır.. hamile olmak isteyen bunun icin ugrasan bircok insan okudum zaten kolay da kalınamıcagını tahmin ediyorum ama iste bu korku acaba dedirttiriyo.. Idrar tahlilinde herkes 5-6.haftalarda 2.cizgiyi gorebiliyor galiba.. 9 hafta oldugu icin vende kesin cıkar diye dusunup bi sorayım dedim.. sizler daha bilgili oldugunuz icin bu konularda o yuzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…