8.günden resimlerr :)

merve ferruh bingülde karar kıldım.tam birkaç gün evvel almıştık randevuyu. eğer olumsuz geçse gazide senin doktoruna gidecektim:) ama annemin içine sindi ferruh bey:)

sadece eve geldik olsun dedik bakalım,daha konuşmadık doktorla ameliyatgünü falan filan,çok da kararsızım aynızamanda:)

hmm ferruh beyi duymustum canım iyi bi doktor bencede içine sindiyse dogru kararı vermissn demektir forumdada ona ameliyat olan bi cok üye var sanırım :) hayırlı olsun diyelimm o zaman işh hersey istadigin gibi our :KK66:)

hala da devlette mi olsam diye düşünmüyor değilim tabi.ah biz kadınlar ahhbilmiyorumkismile

kesin karar verdim evet.kbbci +ferruha olucaam ben:) kızlar bu arada ben adriana limanın burun şeklini çok beğeniyorum,benim yüzüm de onunki gibi geniş hatlı bana da yakışır gibi geliyor,şimdi doktora ucunu bu burun gibi yapın diye adriananın resmini göstersem çokmu komik olur:1rolleyes:

kesin karar verdim evet.kbbci +ferruha olucaam ben:) kızlar bu arada ben adriana limanın burun şeklini çok beğeniyorum,benim yüzüm de onunki gibi geniş hatlı bana da yakışır gibi geliyor,şimdi doktora ucunu bu burun gibi yapın diye adriananın resmini göstersem çokmu komik olur:1rolleyes:

sevndm cnm :) göster yaaa bence göstermek istiyosann aklında kalmasın :)))

kızlar size bişey daha danışmak istiyorum.ameliyattan kaç gün sonra ders çalışmaya başlayabilirim bi fikriniz varmı? kaç gün boyunca burun hiç eğilmemeli yani?

kızlar size bişey daha danışmak istiyorum.ameliyattan kaç gün sonra ders çalışmaya başlayabilirim bi fikriniz varmı? kaç gün boyunca burun hiç eğilmemeli yani?

canım 2hafta kadar eğilme bence bi sorun olmaz ama zorlanırsın ben 1 hafta full yatmıstım

meraba artık kimse mesaj yazmıyo sabri beye ameliyat olan yok heralde ben aralık 2sinde olcam :nazar:

kızlar ya ikinci kez doktordan vazgeçmek üzereyim,daha doğrusu ameliyattan.çünkü annem burnumun böyle hatice,funda arar,hande yener gibi kötü estetikli kişilerin burnuna benzeme ihtimalinin de olduğunu söyledi.iki de birde fitfitliyor beni,aklıma binbirtürlü telaş sokuyor,birdaha düzelmez burnun,belki üst kemiği ezilir diyor,baya korkutuyor.ameliyat cumartesi.eğer vazgeçeceksem yarın haber vermem gerek ama ben burnumdan memnun değilimki ya..:2: napacağımı şaşırdım

kızlar ya ikinci kez doktordan vazgeçmek üzereyim,daha doğrusu ameliyattan.çünkü annem burnumun böyle hatice,funda arar,hande yener gibi kötü estetikli kişilerin burnuna benzeme ihtimalinin de olduğunu söyledi.iki de birde fitfitliyor beni,aklıma binbirtürlü telaş sokuyor,birdaha düzelmez burnun,belki üst kemiği ezilir diyor,baya korkutuyor.ameliyat cumartesi.eğer vazgeçeceksem yarın haber vermem gerek ama ben burnumdan memnun değilimki ya..:2: napacağımı şaşırdım

canım annen doktormu ya :S tmm bu olasılıklar var ama iyi bi doktor bulursan sorun yok 3. 5. ameliytlarını olnlar var onlarınki düzeliyoda seninki neden dzlmesn ?? hep kötü yanlarından bahsediolarsa iyi yanlarıda var ki senin burnun öyle cok kötü bi burun dgl ameliyttan sonra iyi bakarsan ve basarılı bi ameliyat gecirirsen gayet güzel olur..biliyorum cevrendekilrn dedikleri seni cok etkiliyor herkeste oldugu gibi ama en iyi kararı sen verirsn gercekten istiyosan herseye katlanırım diyosan ol bu ameliyatı yoksa olma cok kötü bi burnun yok sonucta..

Albümüne yorum yapmak istedim ama msj sayım yetersizdi izin yok:)oraya yazdığımı bende buraya ekliyorum:)

kesinlikle çokkk doğal olmuş ,estetikte asıl önemli olanda doğal görünmesi estetiğim diye bağıran burunlardan değil emin ol.Önceki görünümüde bence kötü değilmiş çok problemli değilmiş burnun tam oturması 6 ayı buluyor.Emin ol bu güzel halinden çok dahada güzel olcak:)güle güle kullan herkes sen gibi şanslı olur umarım:)

cok tesekkür ederim arkadaslar :)) asmira cnım işllah dedgin gibi olur cok sagol :))

X