8.günden resimlerr :)

mervecim çok teşekkür ederim. maşallah ya çok güzel olmuş.doğallıkla estetik güzellik bir arada.ya zaman geçtikçe hakikatten nekadar değişiyor,oturuyor burun yerine.mesela ilk 10 gün şişmiş gerçekten.bir ay geçtikten sonra ne kadar değişmiş.çok güzel bir burun.sen de çok güzelsin maşallah ya kaş göz yüz yakıyor.sabri beyden kesin bir randevu almam lazım,görüşmeler ücretsiz değilmi?bir de merve istediğin güne randevu alamazsın değilmi malum devlet hastanesi?bu arada görüşme esnasında eskiden yaptığı ameliyatların resmini de gösteriyormu doktor?benimki çok kalın ve etli bir burun,seninki kadar kolay şekil almayabilir

merveyi ben rojda demirere benzettim yeni haliyle,o da çok hoş bi bayan.darısı benim başıma bakalım:)

mervecim çok teşekkür ederim. maşallah ya çok güzel olmuş.doğallıkla estetik güzellik bir arada.ya zaman geçtikçe hakikatten nekadar değişiyor,oturuyor burun yerine.mesela ilk 10 gün şişmiş gerçekten.bir ay geçtikten sonra ne kadar değişmiş.çok güzel bir burun.sen de çok güzelsin maşallah ya kaş göz yüz yakıyor.sabri beyden kesin bir randevu almam lazım,görüşmeler ücretsiz değilmi?bir de merve istediğin güne randevu alamazsın değilmi malum devlet hastanesi?bu arada görüşme esnasında eskiden yaptığı ameliyatların resmini de gösteriyormu doktor?benimki çok kalın ve etli bir burun,seninki kadar kolay şekil almayabilir

evet canım inan ck degşiyor ben ilk oldugum günde moralim cok bozuktu hergün aglıyodum nerdeysee asırı kalkıktı fln öyle kalck die cok korkmustum ama 1 ayda evrim gecrdi resmen cok dgştii .cok tesekr ederim cnm senin güzel bakıs acın o :) canım ben gittim özel muayneleri en son katta oluyor ztn cıktım sabri bey hafta içi hergn orda oluyor hemen hemen sekreterine söyledm haber verdi sonra görüstk randevu fln almadım ilk görüşme ücretsiz muayne 160 lira olması lazım :) sabri bey in eski yaptıgı resmler varmı bilmiorum canım hiç sormadım benm teyzemin doktoruydu ordan bildigim için ve konusunca içime sindiği için gerek duymadım ama muayne için fln beklerken muayneye gelen yaptıgı bi kaç burun gördm ve gercekten güzellerdi :) ve odasından cıkan herkes dualar ediyodu cok mükemmel bi doktor fln diye :)) canım alır neden almasın ya iyilşme sürecn gec olur ama ben güzel olucana inanıyorum ztn sabri bey doğal bi burundan yana ben demeden demişti bana kesnlikle dogal olamalı fln die cok önem veriyo dogallıga :)

merveyi ben rojda demirere benzettim yeni haliyle,o da çok hoş bi bayan.darısı benim başıma bakalım:)

bilmem cnm ilk benzeten sensin ama bu benzetme hosuma gittiii :)) işallahhh cnm gelişmelerden kesn haberdar et bizlerii :)

ben sabri beye 1 ekimde muayene oldum ilk görüşme ücretsiz değil ben sekretere sordum öyle bişey yok dedi muayene ücreti 185 lira istediğin güne alabilirsin randevu

ben sabri beye 1 ekimde muayene oldum ilk görüşme ücretsiz değil ben sekretere sordum öyle bişey yok dedi muayene ücreti 185 lira istediğin güne alabilirsin randevu

hmm benden almadılar canım ik görsmede bilmiyorum yani belkide yeni bi uygulamadır :)

begenenn arkadasklar tesekkür ederim :)

heralde yeni yugulamadır . burnun çok güzel olmuş.inşallah bende biran önce karar veririmde olurum .çok kararsızım yarın görüşmeye gideceğim heralde daha önceden ameliyat olduğum için böyleyim ......?????

hmm benden almadılar canım ik görsmede bilmiyorum yani belkide yeni bi uygulamadır :)

begenenn arkadasklar tesekkür ederim :)
mrw06 cidden çok hoş olmuş şakkıdı umarımmm uzun süreli bir ömür boyu gider seninle bu güzelliğin ve burnuşun hihoyyyt

heralde yeni yugulamadır . burnun çok güzel olmuş.inşallah bende biran önce karar veririmde olurum .çok kararsızım yarın görüşmeye gideceğim heralde daha önceden ameliyat olduğum için böyleyim ......?????

tesekkür ederim cnm .görüş canım cok iyi arastır 2.ameliyat daha zordur iyi arastır içine sinen bi yer olsun geçmiş olsun umarım hersey istedgn gibi güzel olur :)

ben de artık kararımı verdim arkadaşlar.ameliyatıma hem kkbci hem plastik cerrah girsin istedim,ona göre bize kolaylık sağlayan ailemin de içine sinen bir doktorda karar kıldık.çok sevinçliyim.çünkü ilki fiyaskoydu.fonksiyonel sorunlar düzeltilmemişti,ve görüntüde de deviasyon problemi hala belli oluyor zaten,bu nasıl bir ameliyat diyordu gören:) umutluyum.bayramdan önce olup bayramda istiraat etmeyi düşünüyorum aslında:) merve tek dileğim umarım seninki kadar güzel olur:) ve burda gördüğüm diğer arkdaşlarınki kadar:)

ben de artık kararımı verdim arkadaşlar.ameliyatıma hem kkbci hem plastik cerrah girsin istedim,ona göre bize kolaylık sağlayan ailemin de içine sinen bir doktorda karar kıldık.çok sevinçliyim.çünkü ilki fiyaskoydu.fonksiyonel sorunlar düzeltilmemişti,ve görüntüde de deviasyon problemi hala belli oluyor zaten,bu nasıl bir ameliyat diyordu gören:) umutluyum.bayramdan önce olup bayramda istiraat etmeyi düşünüyorum aslında:) merve tek dileğim umarım seninki kadar güzel olur:) ve burda gördüğüm diğer arkdaşlarınki kadar:)

ayy canımm adına cok sevndimm doktorun kim acaba? işallah cok güzel olurrrr benmkinden daha güzel olur insallahh simdiden gecmiş olsun ol gel sonra güzel burnusunun resmlerni görelim bizdeee :))) heycanlandım haaa :teytey:

mrw06 foruma yenı uyeyım arkadaslık gonderdım kabul edersen sevnırım resımlerını bende gormek ısterım

X