Makyaj Ürünleri 8. Göz Makyaji Yarismasi - Yaslilik Makyaji Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Yaslilik Makyaji olarak en basarili buldugunuz yarismaci hangisidir?

• 1. Yarismaci

OY: 88 26,7%
  • 2. Yarismaci

OY: 24 7,3%
  • 3. Yarismaci

OY: 31 9,4%
  • 4. Yarismaci

OY: 186 56,5%

• Ankete Katılan
    329
  • Anket Kapalı .
süper bir yarışma olmuş, hepsi çok başarılı.
2 ve 4 arasında kaldım. 2 profesyonel bir makyaj keşke fotoshop da olmasaymış emeğinin karşılığını alamayacak :sinifsinif:
4 de normal bir fotosunu koysa keşke emin olarak verseydik oyumuzu zemuszemus

hepsi çok başarılı ellerinize sağlık.
1. orta yaş üstü olmuş çok yaşlı olmamış ama çok başarılı.
2. den çok birşey anlamadım aslında çok başarılı ama resimleri çekiliş biçiminden emeğinin karşılığını alabilirmi bilmiyorum.
3.nün keşke tüm yüzünü görseymişiz. başarılı görünüyor.
4. çok iyi tam bir nine olmuş.

oyumu verdim hadi hayırlısı .

oy vermek istiyorum olmuyor ya niyee hep error diyor.2 ve 4 numara baya güzel olmus
4 numara yas 28 olmasina ragmen baya 40 yaslari baya geckin olmus.ya oylama ne zamana kadar ya oy atamirumm

eee bitti mi şimdiiii
görünen o ki 4. numara kazanmışşşş
tebrikleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrr

eee bitti mi şimdiiii
görünen o ki 4. numara kazanmışşşş
tebrikleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrr

teşekkürler arkadaşım.
anlayanlar,tahmin edenler oldu zaten aranızda. oy verenlere, vermeyenlere , boş geçmeyip eğlenceli bu yarışma için yorum yapan tüm arkadaşlarıma teşekkürler

yarışma boyunca çatladım açıkçası .resmimi koymamak için zor dayandım ama tadı kaçmasın diye ses çıkarmadım.bazı arkadaşlar aslında yaşlı olduğumu falan düşündüklerinde bir yandan çok güldüm bir yandan da kendimden şüphe etmeye başladım.
herşey bir yana öz annem resme bakıp 30 sn düşündükten sonra hadi ordan bu babaannen değil sensin dedi.sanırım yaşlanıyorum kızlar.hepimiz yaşlanıyoruz yavaş yavaş.
resimleri kendim çektim bir anda aklıma geldi eşim evde olmasın dalga geçmesin istedim. fazlasıyla da canımın sıkkın olduğu bir günde biraz neşelenmek istedim. bir de oğlumu tutup elimi öptürdüm. ballı lokmam da ne olduğunu anlamadı ama benim o halime baya güldü.

sonuçta çok eğlenceli bir hafta geçirdim özellikle yorumları okurken.
ayrıca diğer bütün yarışmacı arkadaşlar da ço başarılıydı. özellikle 3. numaranın çizgilerine bayıldım ben kesinlikle o kadar profesyonel olamam. keşke biraz daha yüzünü ortaya çıkarsaymış.

meryemcim sana da ilginden ötürü teşekkürler. hadi kızlar yarışmaların devamı gelsin. ben ilk defa katıldım çok eğlendim bolca katılım olsun eğlenelim biraz kafa dağıtalım.

Son düzenleme:
Hadi bakalim Yarismanin birincisi Ardayasbu hayirli ugurlu olsun! sana benden kocaman bir öpücük opuyorumnanaktan

katilan diger arkadaslarada cok tesekkür ediyorum beni yanliz birakmadiniz birbirinden basarili resimlerinizi paylastiginiz icin!

peki kim kimdir? ilk sayfaya basin aciklama yapiyorum :)

sensin dimi 1 numara:))) valla başından beri bu kesin aşkito diyorumkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ARDAYASBBU tebrik ederim canisii .. hadi koy bi resimde görelim kuu :)) bende senin gercek halini merak ettim..

meryemcim emegine saglik kuzum ..

kızlar herkesi tebrik ederim ...
bence her biri de, hatta ben dahil çok başarılı idiler...
yine sonunculuğu kimseye kaptırmadım :hooray:

ardayasbu gerçekten hakkını vermişsin balım bayıldım resmen şekercimğim yaaaa

ama diğer arkadaşlar da gerçekten çok güzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…