Makyaj Ürünleri 8. Göz Makyaji Yarismasi - Yaslilik Makyaji Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Yaslilik Makyaji olarak en basarili buldugunuz yarismaci hangisidir?

• 1. Yarismaci

OY: 88 26,7%
  • 2. Yarismaci

OY: 24 7,3%
  • 3. Yarismaci

OY: 31 9,4%
  • 4. Yarismaci

OY: 186 56,5%

• Ankete Katılan
    329
  • Anket Kapalı .
Hele şu ihtiyarlara bakın yahu.sositososito

2 numarayı oylamaya katmadım gerçekçi durmuyor karakalem çalışmasını andırmış.
1.-3. ve 4. gerçekten başarılı olmuş ama benimde oyum sürahi nineye gitti güzel kompozit hazırlamış.alkisalkisalkis

ay dördüncü yarışmacı el öptürüyo bide kaydirigubbakcemile3 çok şeker
1 de iyi ama 4 çok gerçekçi hatta 28 im diyip aslında o yaşlardamı :uhm: :lepi:delikafadulden
benim oyum 4 e

Son düzenleme:
ya kıslarrr cidden çok şaşırıcaksınız oylama bitsindeee hala 4.yarışmacıya inanmıyan var sanırım ama cidden görünce yok artık dersiniz benden söylemesiiii

bende 4 numaralı nineye oyumu verdim gerçekten çok başarılı

çok başarılı harbiden yaa oyum 4. yarışmacıya gitti başarılar hepinize.

1 ve 4 de kararsiz kaldim ama sonunda verdim oyumu yani gercekci olmus hemde nasil soke oldum yaa süpersiniz tebrikler

bence 4. yarışmacı ardayasbu...
nerden çıktı diyeceksiniz profildeki resimde yüz hatlarını çok benzettim ben çok andırıyor
bende oyumu 4 e verdim bravo valla

emeklerinize saglik
ay inanmiyorum ya nekadar inandirici olmus
özellikle 2tanesi
wowwwwwwww
muhtesem sonuc cikarmissiniz ortaya
1.ve4.cü arasinda kaldim
düsündüm düsündüm
ve oyumu kullandim
basarili olan kazansin diyorum

katılım az da olsa öz olmuş gerçekten!
hakikaten profesyonelce olmuş 4. makyaj, tebrik ederim yarışmacıyıvereliniortak

1.yarışmacı güzel makyaj yapılmış
2.yarışmacı çok orjinal makyaj yapılmış yanlız resimlerle oynandığı için gerçekçi durmuyo
3. yarışmacı güzel makyaj uygulanmış yanlız resimler yetersiz
4. yarışmacı tam anlamıyla yaşlı nine olmuş çok aşırı maklyaj yapılmadan en doğal haliyle heleki pozlarıyla süper oyum 4 e gitti

ayyy valla bu kızlar harikalar yaratmış.ayy yoksa koca karılar mı deseydim muhahahabenim oyum 1 numaraya oldu.ama 4.de gözüm kalmadı değil muhahaha muck

hepsi cok basarili olmus ...
4ününde hakkini yememek lazim - cok zor bi makyaj .. helal olsun :)

Dün resimleri ilk gördügümde cok kararsiz kalmistim... 4. yarismaciyla ilgili kafam net degildi...
Bugün verdiginiz ismin profiline girince (ki ben de Ardayasbu oldugunu düsünüyorum artik) ne kadar basarili bir is ortaya cikardigini daha da iyi anladim ve oyumu ona kullaniyorum...
1. yarismaci da gayet basarili...
2. yarismaci aslinda muhtesem bir calisma ortaya cikarmis; belki de en zorunu o basarmis...ama resimlerle cok fazla oynandigi icin emeklerinin bosa gittigini düsünüyorum... keske diger yarismacilar gibi sade bir resmini koysaymis...
3. yarismacinin resmini degerlendirmek zor... keske tüm yüzünü cekip koysaymis...
4. tek kelimeyle süper! Eger gercek yasini bilmesen ve kendisiyle bu sekilde karsilassam herhalde gercekten yasli bir nine oldugunu düsünürdüm!
Tüm yarismacilari tebrik ediyorum emeklerinden dolayi...

oyumu 4. yarışmacıya kullandım, helal olsun diyorum
gerçek bi yaşlı gibi olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…