Makyaj Ürünleri 8. Göz Makyaji Yarismasi - Yaslilik Makyaji Oylamasi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Yaslilik Makyaji olarak en basarili buldugunuz yarismaci hangisidir?

• 1. Yarismaci

OY: 88 26,7%
  • 2. Yarismaci

OY: 24 7,3%
  • 3. Yarismaci

OY: 31 9,4%
  • 4. Yarismaci

OY: 186 56,5%

• Ankete Katılan
    329
  • Anket Kapalı .
2. Yarismaci hakkinda ilk solda olan resimde photoshop veya herhangi bir oynama yapilmamistir

ya biri beni aydınlatsın
4teki gerçekten yaşlı mı
yoksa gerçekten makyaj mı :uhm:

1.yarışmacı gerçekten mükemmel olmuş ne desek az opuyorumnanaktan
2.yarışmacı photoshop çok kullandığı için daha beyaz olmuş yüzü ruh gibi görünmüş oysaki normal tonlarda daha başarılı olduğu kesin,photoshop dezavantajı olmuş ama hakkını yememek gerek baya bi emek var opuyorumnanaktan
3.yarışmacı yüzünü göstermediği için temayı tam vurgulayamamış oysa yüz çizgileri çok güzel yapılmış opuyorumnanaktan
4.yarışmacı işte bu dedim hatta şaka falan yapıyo biri sandım o kadar gerçekçi yani o yüzden oyum 4'e gitti

Hepinizi tebrik ederim kızlar harika bir iş başardınız gerçekten ben cesaret edemedim bu kadar yeteneğim yok malesef süpersinizzzzzzzzzz opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

aslında 2 numara üstteki ilk 2 fotosuyla yarışmalıydı diye düşünüyorum.
o ikisi çok güzel.

1 numara tatlı bir yaşlı hanfendi olmuş.her halini görebiliyoruz :)

3 numara da başarılı.

4 numarada klasik bir yaşlı olmuş.

Son düzenleme:
4. yarısmacı bence yaşlı kendi normal halini cekmis yada anneannesininopuyorumnanaktankaydirigubbakcemile3
2. yarısmacı bence gayet basarılı ama cok cirkin allah kocasına yardım etsinkaydirigubbakcemile3
1. yarısmacı tebrikler sanki her cizginin bi anlamı var be teyzemkaydirigubbakcemile3
3.yarısmacı valla harika maşşallah teyzelerime :eek:
oyum gitti hheyrrli ola:hulya:

4. yarışmacı gerçekten çok mu başarılı yoksa gerçekten mi yaşlı anlamadım bi türlü fisfisfis

arkadaşlar gerçekten alkışlıyorum sizleri muhteşem olmuş, oyumu henüz vermedim gidip gelip biraz daha bakmam lazım ama 4. yarışmacının el öptürmesine koptum, harika :)

tebrikler kızlar.
keşke katılım daha çok olsaymış
oyum 1'e gitti

4 numara duruşu, pozu ağzını dişsiz nineler gibi hafif büzüşüyle benden oyu kaptı

tebriklera.s.

1. yarışmacıya güldüm ama gözleri de şaşılaştırmış yaşlanınca delikafadulden
2. yarışmacı doğal olmamış görüntü kara kalem çalışması gibi durmuş
3. yarışmacı keşke tüm yüzünün resmini çekseydi
4. yarışmacının da yaşını bilmem lazım oy vermem için henüz seçemedim kime oy vereyimm

4.yarışmacı şayet mümkünse makyajsız halini eklesin lütfen.Yaşı hakkında tereddütlerim oluştuğu için oy kullanamıyorum.

Şu haliyle değerlendirdiğimde 4 olabilir diyorum

2.yarışmacıda güzel bir makyaj yapmış ama biraz korkunç bir ifade yaratmış,bir süpürgesi eksik cadı gibi olmuş :))))))

:)) ii geceler kızlar.. ii eglenceler.. ee yatma vakti geldi.. yarın yine takipteyim yarısmayı....

X