8 Ağustos Aşılama yaptıran varmı bilginize ihtiyacım var. Konuşalm azcık 😊

Anladım canım hiç problem değil çok geçmiş olsun canım.Ara vermeden olması şansı arttırıyormuş canım bu ay yine dene bence sende
Bugün kontrolüm vardı 24 ml olmuş yumurtam bu sefer çabuk büyümüş yarın direkt aşılama yapalım dediler çatlatma iğnesi falan kullanmadan hiç hazır değildim benim herşeyim çok sancılı geçiyor herkese göre çok korkuyorum okuyan herkesten dua bekliyorum

İnşallah çok kolay geçer canım hiç sıkma kendini olabildiğince rahat ol Allah yardımcın olsun nasıl böyle büyüdü canım kaç günde gonal f mi kullandın

İnşallah çok kolay geçer canım hiç sıkma kendini olabildiğince rahat ol Allah yardımcın olsun nasıl böyle büyüdü canım kaç günde gonal f mi kullandın
İnsaAllah insaAllah canım Allah razı olsun.Gecen ay 11 gün kullandım adetin 3.gunu başlamıştım 18.5ml olmuştu buayda geç büyür diye pazartesi olan kontrolüme gitmedim bugun gittim anca büyür diye kendi dusuncesizligim oldu valla demekki her ay aynı olmuyor kimse ihmal etmesin gerçekten.Bu ayda adetin ikinci günü başladım 9gun kullandım böyle büyümüş çok büyümesi de iyi değil aslında ama yapalım aşılama dediler çatlatma iğnesi de vurunmayacakmişim bakalım yarınida atlataydim hayırlısıyla

Anladım canım…evet maalesef çok büyümesi de iyi değil çatlamazsa kiste dönüşüyor benim bir ay öyle olmuştu.Ama ümidini kaybetme hiç bir zaman rabbim ol derse olur İçini ferah tut inşallah bu ay olumlu sonuçlanır canım benim aşılamadan sonra da dinlen bol bol iş falan yapma hakkında hayırlısı olsun inşallah

Öyle canım nasip olursa her türlü olur hayırlısı İNŞALLAH.Allah seninde yardımcın olsun böyle şeylere muhtaç etmesin Rabbim seni..q

Amin canım Nasıl oldu yapıldı mı aşılaman anesteziyle mi yaptırdın
Yapıldı canım ben hiç anestezi kullanmadım devlet hastanesi olduğundan sormuyorlar bile nasıl olsun diye ama bu sefer hiç ağrım olmadı çok şaşırdım çatlatma iğnesi kullanmadığım için mi acaba diye düşündüm kendimce belkide yumurtam catlamadi ondan.Ama iyide kötü de düşünmek istemiyorum valla artık kafayı yiyecem iki aşılamam da çatlatma ignesiyle oldu ama nasip olmadı buda böyle olsun yapacak hicbisey yok diye teselli ediyom kendimi

Canım normalde de zaten kendini kasmazsan ağrı olmuyor bende aşılamayı anestezisiz yaptırmıştım.Öyle valla canım bende artık İnan hiç bişey düşünecek halim kalmadı düşünmek istemedikçe aklına geliyor hayırlısı diyelim yapacak bişey yok beklemekten başka

Sen naptın bu ay dinlenecektin demi adet oldunmu ne kadar kaldı hep kendimden bahsediyorum
Canım daha reglime var daha benim ama ne zaman olacağımda belli değil son adet tarihim 8 Eylül bu aralar yumurtlama dönemim akıntım falan da başladı ama pcos var bende düzenli olamıyorum hsgden sonra hamile kalma şansın artıyor dedi doktor bu ay bekleyelim dedi ama benim zaten yumurtam büyümüyor ki olmaz bu ay herhalde yine değerlendiriyorum bir gün dolu bir gün boş şeklinde ama umudum yok

Allah nasip ederse olmaz denilen herşey olur o yumurta büyür de canım keşke ovulasyon testi kullansan oda yumurtlama olup olmadığıni gösterir ama sen bilirsin tabi hayırlısiyla olsun hepimizin

Allah nasip ederse olmaz denilen herşey olur o yumurta büyür de canım keşke ovulasyon testi kullansan oda yumurtlama olup olmadığıni gösterir ama sen bilirsin tabi hayırlısiyla olsun hepimizin
Öyle canım Allah isterse olur ovulasyon testi de pcoslarda doğru göstermeyebiliyormuş hormonlarda sorun var bir gün çok yüksek ertesi gün hiç yok gibi yani o silikleşme olmuyormuş pcosla ilgili bir makalede okumuştum daha da çok strese girerim hem onu da denersem. olacağı varsa olur zaten akışına bırakmak istiyorum bu ay olmazsa önümüzdeki ay iğneyle gonal f sanırım onunla aşılama denicez ikinci aşılamada olmazsa kendi haline bırakıcam canım hiç gücüm kalmadı inan ki hem maddi hem de psikolojik olarak kendi alanım psikoloji psikoloğum ben her şeyi çok iyi biliyorum ama insan kendine gelince uygulayamıyor maalesef ki

Haklısın canım oda ayrı bi strese sokuyo insanı Allah yardımcın olsun bende kaç kere tükendim dedim ama hiçbir şey yapmadan bir sene bıraktım kendi haline de olmayınca tekrar uğraşmam gerektiğini düşünüp başladım benmde ikinci aşılamam olmadı üçüncü yü yaptırdım hayırlısı bunlara bile alıştım ama olmazsa bir kaç ay daha devam edecem hastaneye ben ara verince çok soğuyorum hastaneden hiç gidesim gelmiyo ne zaman son bulacak bilmiyorum gerçekten çok zor..

Aynen öyle canım vücutta kaldırmıyor bir süre sonra çok zor Allah yardımcımız olsun bende bırakıcam 2.aşılama da tutmazsa başka yollara başvurcam soğan kürü falan yapıyorlar yada mfk yöntemi diye bişey var bitkisel vitamin takviyesi gibi bir şey belki onları da denerim…

Aynen canım bende mfk yöntemini bi düşünenlerdenim oda ucuz bi yöntem değil ama olmazsa kendimi toparlayıp bende denerim insaAllah onlara gerek kalmaz psikolog olman seni yinede bazen rahatlatır diye düşünüyorum şanslısın bu konuda bence tabi ne kadar uygulayabilirsin bilmiyorum da

Canım orası öyle bazen kendimi rahatlatıyorum ama bazen de çıkmaza giriyorum psikoloji çok önemli stres özellikle o kadar etkiliyor ki … Mfk da kesin işe yarar mı acaba iyi sonuç alanlarda çok fazla ama burda okudum olumsuz olanlar da var ama denicem onu da şu aşılamayı da yapalım bakalım olmazsa denemeyi düşünüyorum bişey kaybetmem sonuçta 1 aylık paketi alırım herhalde sende deneyebilirsin bence denemekten bir şey çıkmaz

Aynen canım olmazsa deneyelim tükenene kadar yada olana kadar devam başka yapacağımız hicbirsey yok sen ne kadarlık evlisin ne zamandir istiyon bide yaş kaç çok sordum ama merak ettim

Aynen canım olmazsa deneyelim tükenene kadar yada olana kadar devam başka yapacağımız hicbirsey yok sen ne kadarlık evlisin ne zamandir istiyon bide yaş kaç çok sordum ama merak ettim
Öyle artık yapacak bişey yok ben 2 yıllık evliyim 9 aydır istiyoruz 26 yaşındayım sen kaç yaşındasın canım sor tabi ne olacak biriyle konuşmak iyi geliyor sen ne zamandır istiyorsun canım

merhaba bizde çatlatma iğnesi denedik kist oluştu eğer kistim çatlamışsa farklı tedavi uygulıcam dedi aşılama yapıcak sanırım ne kadara tutuyor aşılama bilgi verirmisiniz neler yaptınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…