8+0 gebelik belirtiler

chamelon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2024
17
3
KıZlwr merhaba
8+0 dayım bugüne kadar kusmam hiç olmadı bazı sabahlar mide bulantım oluyordu ve iştahsızlık var . Meme hassasiyeti var o da bugün azaldı gibi hissediyorum . Kasık ağrımda azaldı . Böyle olunca da insanın aklına başka şeyler geliyor ve korkuyor . Üç gün önce kalp atışını dinledik her şey yolunda dedi doktor . Aynı haftada olup aynı şeyleri hisseden var mı , normal mi hala bulantı kusmamın olmaması

Her gün belirti yaşanacak diye bir kural yok ben de öyle bazen bulantım kesiliyodu göğüs ağrım azalıyordu korkup doktora gidiyordum hemen ama bebek sağlıklı çok şükür yani belirtiler bazen olur bazen kesilir endişelenmeyin

13+1’deyim şimdiye kadar sadece 1 kere mide bulantısından kustum onun dışında neredeyse hiç mide bulantım olmadı. Hiç mide bulantısı yaşamadan hamilelik geçirenler var biz de o şanslı azınlıktayız bence. Rahat geçen ilk trimesterin tadını çıkar herkese nasip olmuyor 💕🌸

Her hamilelik bambaşka bir serüven herkesin bir olmuyor. Ben 6. haftadan 17. haftaya kadar her gün kustum kabus gibi bir süreçti. Bence şanslısınız. Umarım rahat bir hamilelik geçirirsiniz.

KıZlwr merhaba
8+0 dayım bugüne kadar kusmam hiç olmadı bazı sabahlar mide bulantım oluyordu ve iştahsızlık var . Meme hassasiyeti var o da bugün azaldı gibi hissediyorum . Kasık ağrımda azaldı . Böyle olunca da insanın aklına başka şeyler geliyor ve korkuyor . Üç gün önce kalp atışını dinledik her şey yolunda dedi doktor . Aynı haftada olup aynı şeyleri hisseden var mı , normal mi hala bulantı kusmamın olmaması
Hamileliklerin %25 inde şiddetli bulantı ve kusma yaşanmamaktaymış. Siz de o şanslı kısımda olabilirsiniz. Ben de yaşamamış olmayı dilerdim. 🌼

Maalesef insan
Hamileliklerin %25 inde şiddetli bulantı ve kusma yaşanmamaktaymış. Siz de o şanslı kısımda olabilirsiniz. Ben de yaşamamış olmayı dilerdim. 🌼
maalesef insan diğer gebelerin belirtilerini yaşamadığında bende ters giden bir şeyler mi var diye kuruntu yapıyor 😔 Allah hepimize sağlıklı bir şekilde bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin 🙏

Maalesef insan

maalesef insan diğer gebelerin belirtilerini yaşamadığında bende ters giden bir şeyler mi var diye kuruntu yapıyor 😔 Allah hepimize sağlıklı bir şekilde bebeğimizi kucağımıza almayı nasip etsin 🙏
İlk aylar insan çok kuruntulu oluyor haklısınız. Ama o günler de su gibi gelip geçiyor. Bir bakmışsınız bebeğiniz sağlıkla dünyaya gelmiş. Belirtileri takip etmek yerine kanama, sancı, ağrı gibi farklı bulguları takip edin. Belirtiler her ay değişiyor zaten.

X