7inci haftada kalp atişi yok dediler

Emelguclu89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2017
68
45
34
Merhabalar umutsuzca yazıyorum. 8 senedir cocugum olmuyor. Sebepsiz interfilite. 4 agustosta regl oldum 1in altina duşen amh seviyem yuzumden sanirim son 1 yıla yakin reglim geç sökülüyordu. 4 agustosta adetim cok az basladi ertesi hafta tamamen söküldü. Herneyse uzatmiyim 14 eylul 2024te (10 gün önce) evde yaptigim idrar testi akabininde ultrasona girdi. Ilk kez boyle birsey yasadigim icin ailecek sevindik. Beta hcg değerim 38bin 900 çıktı. Kese ve bebek goruntum 5 bucuk haftalik gebesin 10 gun sonra kalp atişi icin gel dedi. Oda bugundü. Gittim kalp atisi yok dedi. Bu buyuklukte bir bebek (9mm) kalp atisi olmasi lazimm muhtemelen varmiş gelişmiş yeni durmus dedi. Aglayarak baska doktora gittim hemen oda aynisini dedi. Telefonda ilk gittigim doktorumu aradim anlattim oda 1 hafta bekle ama sanmiyorum dedi. Hepside kürtaj öneriyor. Napacagimi sasirdim. Benim gibi olup mucize yaşayan oldu mu. Şuan 7+3 gebesin duyulmasi lazimm duyulmasa bile ekranda gorulmesi lazim dedilerm vajinal muayenede oldum.
Okuduysaniz tesekkurler.

Bazen burda bu konuda benzer durumda olanlar sonrasında, duymuş olduklarını okudum.
inşallah sizde duyarsınız .

İnsaAllah bir mucize olur ve duyarsınız, ama vajinal muayene de cikmadiysa biraz zor gibi.

İnşallah bir mucize olur haftaya güzel haber alırsınız beklemek sizi riske atmayacaksa bekleyin emin olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…