75 m2 evde yaşayan varmı?

Demetria

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2014
5.049
4.344
merhaba hanımlar

toki 85 m2 evde oturuyorum fakat her yıl kirama zam geldiği için uygun bir ev bulup alalım dedik
uzun araştırmalardan sonra bulduk çok şükür kendi evimize ödemek daha mantıklı gibi geldi ama oturduğumuz evden biraz daha küçük fikirlerinizi örnek resimlerini bekliyorum

merhaba hanımlar

toki 85 m2 evde oturuyorum fakat her yıl kirama zam geldiği için uygun bir ev bulup alalım dedik
uzun araştırmalardan sonra bulduk çok şükür kendi evimize ödemek daha mantıklı gibi geldi ama oturduğumuz evden biraz daha küçük fikirlerinizi örnek resimlerini bekliyorum
8 sene yaşadık canım tokide o küçük evlerde. Biliyorsun amerikan mutfak oluyor genelde. Annem orayı kapattırip arkaya full dolap yaptırmıştı. Tezgahta çok küçük olduğu için tezgahida boydan boya yaptırmıştı. Girişe de ayakkabılık yaptırdı koridorada tavanda çıkıntı olan yere dolap yaptırdı yorgan falan koymak için. Küçük ama kullanışlı olmuştu 5 kişilik aileydik yetiyordu bize :KK200:

8 sene yaşadık canım tokide o küçük evlerde. Biliyorsun amerikan mutfak oluyor genelde. Annem orayı kapattırip arkaya full dolap yaptırmıştı. Tezgahta çok küçük olduğu için tezgahida boydan boya yaptırmıştı. Girişe de ayakkabılık yaptırdı koridorada tavanda çıkıntı olan yere dolap yaptırdı yorgan falan koymak için. Küçük ama kullanışlı olmuştu 5 kişilik aileydik yetiyordu bize :KK200:

şuan 85 m2 deyim okadar çok alıştım ki herşeyim yerli yerinde
aldığımız evde mutfak dolabı yapılı boydan boya tezgah bende balkona ve hol e yaptırmayı düşünüyorum
hatta amerikan mutfak kısmınıda kapatırsam baya kullanışlı olabilir gibi
ama yatak odası sığarmı bilmiyorum :KK43:

şuan 85 m2 deyim okadar çok alıştım ki herşeyim yerli yerinde
aldığımız evde mutfak dolabı yapılı boydan boya tezgah bende balkona ve hol e yaptırmayı düşünüyorum
hatta amerikan mutfak kısmınıda kapatırsam baya kullanışlı olabilir gibi
ama yatak odası sığarmı bilmiyorum :KK43:
Yatak odasında çok fark yok diye biliyorum canım ama gidip ölçebilirsiniz

Eşyalarınızı daha küçük bir eve göre seçip yerleştirirseniz hiç sorun olmuyor . Bence önemli olan birde gereksiz eşya fazlalılığından kurtulmak. Bende 75 mt evdeyim 2+1 yatak odam salonum birde boş giyinme odası yaptım.

X