72000 fatiha (aybikeye destekkkkkk topiği)

10 annem, 20 ben okudum:) toplam 30:) bende böyle dualarla dünyaya gelen bir bebeğim allah sizinde dualarınızı kabul etsin :)

tşkler canım.annede ayrıca teşekkürlerimi ilet.amin inşşş.rabbim sizin dualarınızıda kabul etsin.

Son düzenleme:
Allah yardımcın olsun.Türkiye geneli kaç kişi alınacak.inş başarılı olursun canım

sınavda başarılı olan herkes bu sertifikayı alıyor ...(sınavda 70 ve üzeri puan almak gerekiyor...)daha sonra özel sektörde işe giriyorsun...:KK66:...valla sınava çalışıyorum ama herşey kısmet...:KK66:...hakkımda hayırlısı.....:KK66:

sınavda başarılı olan herkes bu sertifikayı alıyor ...(sınavda 70 ve üzeri puan almak gerekiyor...)daha sonra özel sektörde işe giriyorsun...:KK66:...valla sınava çalışıyorum ama herşey kısmet...:KK66:...hakkımda hayırlısı.....:KK66:

hakkında haırlısı olsun inş

Son düzenleme:
Canim bende 41 kere okudum.Rabbim INSALLAH HAYIRLISIYLA esinle sana kisa bir zamanda bebek nasip eder,bir tane bir kac tane guzel masum bebisler :-)INSALLAH sizin gibi bebek özlemi cekenlere de ALLAH HAYIRLISIYLA bebekler nasip eder.ALLAH herkese HAYIRLI evlat nasip etsin,AMIN!

Canim bende 41 kere okudum.Rabbim INSALLAH HAYIRLISIYLA esinle sana kisa bir zamanda bebek nasip eder,bir tane bir kac tane guzel masum bebisler :-)INSALLAH sizin gibi bebek özlemi cekenlere de ALLAH HAYIRLISIYLA bebekler nasip eder.ALLAH herkese HAYIRLI evlat nasip etsin,AMIN!

Allah razı olsun canım.ne güzel duan etmişsin.amin amin amin.........

.............................................................................

Son düzenleme:
aybikeeee 100 tane daha okudum....:KK66:RABBİM GÖNÜLLERİMİZDEKİ MURATLARI TEZ ZAMANDA VERSİN....:KK66:AMİNNN....

Canim sen bana yazmadan önce ben senin icin fatiha okumaya niyetlenmisdim.Fakat 10 tane falan degil 100 tane falan okumak istiyordum,istiyorum.Vaktim oldugu zaman mutlaka okucam diye niyetlenmistim.Bu hafta vakit bulunca hemen okucam ve sana yazicam :-)

X