72000 fatiha (aybikeye destekkkkkk topiği)

Bnim de yok canım. Yenilerde düşük yaptım malesef. Sebebi de gözükmüyor. Nasipse olur inşallah.

demek beni aldatıyorsun:KK37::KK37::KK37::KK37:özlem kim:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK53::KK53::KK53::KK53:

amannn debusi bırakma beni sakınnn üzülürüm bak gidersen:KK5::KK5:

seni aldatmıyorum....20.000 fatiha okuduğumuz arkadaş var ....onada mümkün olduğunca okumaya çalışıyorum....kafam biraz dağınıktı .....yosa karıştırmazdım ....:KK66:bilgisayarın önünde kağıdım var...ona çetele tutuyorum...kime ne okuduğum karışmasın diyeee:KK66:
bugün de 75 tane okudum.....sevgiyle kal....:KK66:

Arkadaşlar ben sey_ren adına yazıyorum. Kendisinin hesabı şuan pasif, benden rica etti ve selamını iletti:109:; duaları okuduğunu söyledi bilginiz olsun. Allah hepinizin dualarını kabul etsin

Bnim de yok canım. Yenilerde düşük yaptım malesef. Sebebi de gözükmüyor. Nasipse olur inşallah.
geçmiş olsun canım.rabbim ikimize ve tüm isteyenlere nasip eder inş.
Arkadaşlar ben sey_ren adına yazıyorum. Kendisinin hesabı şuan pasif, benden rica etti ve selamını iletti:109:; duaları okuduğunu söyledi bilginiz olsun. Allah hepinizin dualarını kabul etsin

tmm broe ben eklemiştim listemi seyreni 1800 die.hala hesabı pasifmi bilemedim.sende selam söyle canım çok tşk ettim .muck:KK54:

seni aldatmıyorum....20.000 fatiha okuduğumuz arkadaş var ....onada mümkün olduğunca okumaya çalışıyorum....kafam biraz dağınıktı .....yosa karıştırmazdım ....:KK66:bilgisayarın önünde kağıdım var...ona çetele tutuyorum...kime ne okuduğum karışmasın diyeee:KK66:
bugün de 75 tane okudum.....sevgiyle kal....:KK66:

:) tşk ediyorum canım.dillerine sağlık. nasılsın bu arada.kuzucuğun nasıl

Allaha şükürler olsun iyiyim.. kuzucukta okula gidiyor ...oda iyi....bende ders çalışıyorum....aralık ayında sınavım var....:)

10 annem, 20 ben okudum:) toplam 30:) bende böyle dualarla dünyaya gelen bir bebeğim allah sizinde dualarınızı kabul etsin :)

Son düzenleme:
X