72000 fatiha (aybikeye destekkkkkk topiği)

regliyken acaba fatiha okuna biliyormu bilgisi olan varmı kızlar:26:regli oldumda okuyamıyorum

Son düzenleme:
Adetliyken ezberden okunabilir....diye biliyorum....Ben okuyorum.....:KK66:

Aybike nerelerdesin....?bugün 200 tane okudum.......Rabbim tez zamanda bebeğine kavuştursun......:KK66:

50 tanede ben okudum Allah kabul etsin

100 tanede benden canım Allah kabul etsin:)) hayırlı haberlerini burdan paylaşırsın artık merakla bekliycem:))

Ben de 10tane ikudum RAbbim dualarini kabul etsin inşaallah
canım tşk ederim dillerine sağlık
benden de 10 tane yaz canım...
tmm canım eklicem inş.çok saol
50 tanede ben okudum Allah kabul etsin
saol canım.sanırım hamişisn Rabbim bebişin kucağına alacağın günleri göstersin inş
100 tanede benden canım Allah kabul etsin:)) hayırlı haberlerini burdan paylaşırsın artık merakla bekliycem:))
ayy valla uzun süredir girmemiyordum kaç kişi okumuş sanada çok tşk ederim canım.inş haberimi alayımm çığlık ata ata burda paylaşacam sanırım :)

Aybikemm ben okuyamadim hic :KK43:( özledim seni nasilsin canim benim?

anoyyyy ışılımm senmi gelmişsin hoş gelmişsinn.okuma babyy ben senin gönlündeki dulardayım.yani en azında öyle hissediyorum.iim canımm nolsun.bende ozledimmm yaaa senii.doğam nasıll kocaman olmuştur cadııı öptüm canım ikinizide

canımmmmmm yine bir sürü okumuşsunnnnnn.ayyy nası mutlu oldummmmmmm dillerine sağlık

ay yeni adet oldum, bitince ben de okurum sana canım , Allah bize de eş nasip etsin tez zamanda, sende bize dua et emi canım, tez zamanda dileğin gerçek olur inşallah... :KK5:

X