72000 fatiha (aybikeye destekkkkkk topiği)

200 adet okudum....Rabbim seni istediğine tez zamanda kavuştursun..:KK66:

10 tane de benden hadi hayırlısı

20 adet okudum Rabb'im umduğuna nail kılsın inşallah.

aybikem 80 daha yaz canım öpüyorummmmmm :KK54::KK54::KK54:

hepinize tşk edrim kızlarr.sizinde ne duanız varsa kabul olsun inş.:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: ışılımmm canımmm tatlı annişim benim nasılsın kuzucum

aybike okuyan arkadaşlar çoğaldı ....:KK66:Rabbim dileğini tez zamanda gerçekleştirsin.....:KK66:100 tane okudum bende.....

aybikee canım 30 tane de benden. çok diil ama Allah kabul etsin tatlım :KK16:

aybike nerelerdesin?.....bugünde 300 tane okudum.....:KK66:Allah kabul etsin...:KK66:

aybikee canım 30 tane de benden. çok diil ama Allah kabul etsin tatlım :KK16:

sezoşummm tşkler babyyy mucks.olsun canım. ben bi havuz açtım onu doldurumyorum sizde bana yardım ediyorsunuz daha ne isteyeyim.

aybike nerelerdesin?.....bugünde 300 tane okudum.....:KK66:Allah kabul etsin...:KK66:

ayyy ne güzel birsürü okumuşşsunn.vallaa debus her mesajını gördüğümde yüz ifadem aynen şu :KK52:.bi kaç gün izinliydim ondan giremedimm.diline sağlık canımm.evet okuyanlar arttı.ama çalıştığımdan dolayı yavaş ilerliyorum.
bu arada sen nasılsın canım evlimisin bekarmısın.çalışıyormusun evdemisin.bebiş varmı yokmu.kaç yaşındasınnn.baya soru oldu istediğin sorudan başlayabilirsin:KK53::KK53:

ayyy ne güzel birsürü okumuşşsunn.vallaa debus her mesajını gördüğümde yüz ifadem aynen şu :KK52:.bi kaç gün izinliydim ondan giremedimm.diline sağlık canımm.evet okuyanlar arttı.ama çalıştığımdan dolayı yavaş ilerliyorum.
bu arada sen nasılsın canım evlimisin bekarmısın.çalışıyormusun evdemisin.bebiş varmı yokmu.kaç yaşındasınnn.baya soru oldu istediğin sorudan başlayabilirsin:KK53::KK53:

teşekkür ederim..iyiyim....evliyim,9 yaşında bir kızım var, şuanda çalışmıyorum...iş arıyorum....

X