70.000 Ya Vâris 🍀

Kızlar hakkınızı helal edin 🙏🏽 Yerime biri çıkmazsa ben devam ederim yine merve arkadaşımla iletişimde olucam bana okumuştunuz hakkınızı helal edin 💙 sorun olacak olursa okurum ama merve arkadaşım haber verir bana 💙 rabbim yüzümüzü güldürsün insallaj
Helâl olsun canım hic sorun değil sen iyi ol yeter Rabbim yardimcin olsun insaallah bu günleri atlatırsın 🙏

Negatif maalesef canım
Ben hic tüp bebek yaptırmadım bilmiyorum naısl bi sürec sadece yaşayanlarin duygularını gördüm. Cok zordur eminim maddi manevi cok yipranmissindir. Acını yasa olur mu içine atma şunu unutma Rabbim istemedikce bir dal bile dusmezmis.. Şunu da bil hamile kalip kaybetmek cok daha zor rabbim onun acısını yasatmasin ins..

Canikox Canikox ve A ayse2325 kızlar okudum.
Allah kucaklarınızı doldursun inşallah 🤲

Kızlar hakkınızı helal edin 🙏🏽 Yerime biri çıkmazsa ben devam ederim yine merve arkadaşımla iletişimde olucam bana okumuştunuz hakkınızı helal edin 💙 sorun olacak olursa okurum ama merve arkadaşım haber verir bana 💙 rabbim yüzümüzü güldürsün insallaj
Hakkımız helal olsun canm allah hakkında hayrlısını versin hiç bir sorun olmaz ne sorunu olucak sen kendi saglıgına bak umarım herşey gönlünce olur 🙏🏻❣️ Rabbim hasretine kavuştursun

X