70.000 Ya Vâris 🍀

Şimdi baktım mesajlara Mrvyvz4832 çarşamba sonuç beklediğini söylemiş .. Sonuç ne acaba paylaştı mı burada?? Ben etiket yapmasını bilmiyorum 🙈 bilen varsa sonucu söyleyebilir mi kızlar??

merve merve ben en son 38. Sayfayı okumuşum. Şu an güncel liste hangisi canım? Kalan arkadaşlar için de toplu okumak istiyorum, sözüm var ☺️

merve merve iki arkadaşımız için de okudum Allahım tez vakitte kucaklarını sağlıklı hayırlı evlatlarla doldursun 🤲

Iki arkadaşımız içinde okudum. Rabbim kabul etsin insaallah hayrli salih evlatlar nasip olsun.

merve merve bebeğim herşeyin hayırlısı olsun arkadaş için ben okudum haberin olsun ❤️

Kızlar hakkınızı helal edin 🙏🏽 Yerime biri çıkmazsa ben devam ederim yine merve arkadaşımla iletişimde olucam bana okumuştunuz hakkınızı helal edin 💙 sorun olacak olursa okurum ama merve arkadaşım haber verir bana 💙 rabbim yüzümüzü güldürsün insallaj

Kızlar hakkınızı helal edin 🙏🏽 Yerime biri çıkmazsa ben devam ederim yine merve arkadaşımla iletişimde olucam bana okumuştunuz hakkınızı helal edin 💙 sorun olacak olursa okurum ama merve arkadaşım haber verir bana 💙 rabbim yüzümüzü güldürsün insallaj
Merve transfer sonucunu öğrendin mi

X