70.000 ya Şafi Eylül bebek için

Ben yeni üyeyim siteye bebeğinde fibula eksikliği olan yada böyle bi tanıdığı olan var mı 2 buçuk aylık oğlum 2hafta sonra ameliyat olacak başına gelen varmı ameliyat bu kadar erken olurmu bilgi sahibi olanlar cevap versin Allah rızası için

Rabbim şifa versin inşallah

Ay canım benim Rabbim şifasını versin inşallah çaresiz bir dert değilmiş en azından üzülme. Benim kuzum da 2 aylık şuan yoğun bakımda

Bu saate kadar emek verdin dua ettin hakkını helal et canım benim dilerim Allah seni en güzel şekilde mükafatlandırsın
Ne demek kardeşim helali hoş olsun meleğimiz iyileşsin yeter ki Allah senden razı olsun Amin inşallah Rabbim belki bana da annelik duygusunu yaşatır

Ne demek kardeşim helali hoş olsun meleğimiz iyileşsin yeter ki Allah senden razı olsun Amin inşallah Rabbim belki bana da annelik duygusunu yaşatır
Sana en samimi duygularımla dua ediyorum Rabbim senin kucağını boş bırakmasın şu mübarek cumamızın yüzü suyu hürmetine Ne kadar evlat Özlem’i çeken varsa Allah hepsine nasip etsin içinde de sana

Amin canım inşallah Allah razı olsun sen bana paha biçilemez duanı hediye ettin Rabbim de senin evladını sana ve babasına bağışlasın inşallah

Konun Sonunu Okumadan Bende 300 Tane Okumuş Bulundum. Kadir Gecesin de Özellikle Dua Ettim Kuzucuğuna.Rabbim Tez Zaman da Kavuştursun Oglumun Aydaşını Annesine İnşallah. ❤
Dualarim Eylül Bebek Ve Onun Gibi Hasta Olan Tüm Kuzulara Gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…