7 yasındaki oğlumda parazit var

dreamm134

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
161
35
35
Kızlar merhaba 7 yaşındaki oğlumda 1 yıldan fazladır kurt var doktora götürdüm ilaclı tedavi uyguladık kac kez ama gecmedi bitkisel yöntem bilen var mı bu dertten bir türlü kurtulamadık

ege sirkeleri sayfasına bakın instagramdan tam da bu tarz şeyler için mükemmel şeyler var

Kızlar merhaba 7 yaşındaki oğlumda 1 yıldan fazladır kurt var doktora götürdüm ilaclı tedavi uyguladık kac kez ama gecmedi bitkisel yöntem bilen var mı bu dertten bir türlü kurtulamadık
Canım selam, kekik suyunun pazarzit döktürdüğünü duymuştum ama çocuk için miktar vs nasıl olur bilemiyorum bi araştır internetten

Geçmiş olsun, konu ile ilgili bilgim yok ama Rabbim inşallah tez zamanda şifa verir kuzuya

Cig kabak cekirdegi.

Ilacli tedaviyi aile boyu gormussunuz ama gerekli hijyen kurallarına uymadiysaniz cozume ulasamayabilirsiniz, cunku hijyen dongusu kirildim mi surec basa doner.

Ic camasirlarini ve havlularini 90 derecede yikayip hepsini utuleyeceksiniz.

Herkesin havlusu mutlaka ayri olacak, gundelik el yikama havlulariniz, banyo havlulariniz hep ayri olacak ve gundelik olarak ya kaynatacaksiniz ya da 90 derecede yikayacaksiniz.

Gecmis olsun.

Ayrica cig et, sucuk pastırma vb sarkuteriden uzak duracaksiniz, sebze ve meyveleri mutlaka sirkeli suda bekleterek temizleyeceksiniz.

İşte malesef hijyen kurallarına yeteri kadar dikkat ettigim söylenemez camasırlarını 90 derecede yukamyrm malesef cig et aile boyu tüketmiyrz zaten s

İşte malesef hijyen kurallarına yeteri kadar dikkat ettigim söylenemez camasırlarını 90 derecede yukamyrm malesef cig et aile boyu tüketmiyrz zaten s
Iste bu sebeple kurtulamiyorsunuz. Eger camasir makinasinda yapamiyorsaniz, buyukce bir kazanda ayri ayri kaynatin kiyafetleri.

Gecmis olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…