7 sene sonra gelen evim ( dikkat bu bir dönüşüm hikayesi)

ades_ballibadem

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.757
78
:KK70:

merhaba

tam 4 taşınmadan sonra :KK53: tamda bant sesleri ve koli kokularından midem bulanmışken 7 yıl sonunda evimizi aldık:nazar:
Allahım ödeyip bitirmeyide nasip etsin (amin)
darısı olmayanların başına,
aldığımızda ev çok çok çokkkk kötü bir haldeydi ve biz zar zor adam ettik :)

öncelikle evin fotolarını ekleyeceğim
eski halini gece ekleyeceğim çünkü eşimin telefonunda

ufak tefek aksesuar,mutfak masam ve bir kaç halı dışında suan eşyalarım bu ev için alınmadı
butun tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum
yapmak istediğim cok şey var fikirlerinizi bekliyorum:KK52:

işte eski hallerinide ekliyorum

hol
C1Xh5.jpg

wkmvo.jpg

yatak odası,kızımın odası ,giyinme odası

bwcLU.jpg

RiDSA.jpg

w7APb.jpg

mutfak
1its.jpg

HMuj0.jpg

oturma odası

F46ZP.jpg

aF6s.jpg

çatıkatı misafir odası

Jx6wW.jpg

zRjQf.jpg

noCSi.jpg

banyom

XhYne.jpg

azImw.jpg

taZhB.jpg

Son düzenleme:
canım ,hikayemiz benziyor :KK1: 4 taşınma ,koli kokuları ,taşınmaktan bıkkınlık ,her eve uydurmaya çalıştığım perdeler halılar ,gına gelmişti
7 yıl sonra aldığım evim ( 7 yıl bile aynı :KK1: ) ve tamamlamaya çalıştığım eksiklerim :KK1:

maşşallah evin çok güzel ,ayrıca dubleks ,benim evimde dubleks ( ne kadar benzeşiyoruz ) üst katı merak ettim ,
sanırım fotoları eklemeye devam ediyorsun ,şu ana kadar gördüklerim harika ,kızının odası favorim ,mutfağa da bayıldım ,hadi bakalım devamını bekliyorum

allah ödeme kolaylığı nasip etsin güle güle otur inş..

Hayırlı olsun , güle güle ağız tadıyla oturun :)

hayırlı olsn güle güle oturun

teşekkür ederim kızlar

güle güle oturun hyırlı olsun.çok beğendim evinizi...:nazar: bence eksik yok :)
darısı başıma inş...

çok teşekkür ederim canım amin inşallah en kısa sürede sana da nasip olur

canım ,hikayemiz benziyor :KK1: 4 taşınma ,koli kokuları ,taşınmaktan bıkkınlık ,her eve uydurmaya çalıştığım perdeler halılar ,gına gelmişti
7 yıl sonra aldığım evim ( 7 yıl bile aynı :KK1: ) ve tamamlamaya çalıştığım eksiklerim :KK1:

maşşallah evin çok güzel ,ayrıca dubleks ,benim evimde dubleks ( ne kadar benzeşiyoruz ) üst katı merak ettim ,
sanırım fotoları eklemeye devam ediyorsun ,şu ana kadar gördüklerim harika ,kızının odası favorim ,mutfağa da bayıldım ,hadi bakalım devamını bekliyorum

allah ödeme kolaylığı nasip etsin güle güle otur inş..

aaaa çok şaşırdım bu kadarmı aynı olur ama bu kladar benzerlikte çok hoş oldu :KK70:
kader kardeşliği :KK70:

teşekkür ederim canım benim üst kattıda ekleyeceğim bir odası boş oraya bir köşe koltuk halı ve tv sehpası alıcam

diğerinide çekip yükleyeceğim görüşürüz :KK70:

çatı katı:nazar:

tek kişilik misafir odası :)

$IMG_0703.jpg

$IMG_0705.jpg

$IMG_0706.jpg

$IMG_0707.jpg

$IMG_0708.jpg

$IMG_0711.jpg

odanın içinde küçük bir wc var
$IMG_0709.jpg

odaları birbirinden ayıran küçük bir hol var bu gördüğümüz sağdaki odaydı
birde bu oda var ama şuan için boş
yakında oraya bir köşe koltuk,halı ve tv sehpası alıcam orayla ilgili güzel fikirlere sahibim :KK53:

$IMG_0710.jpg

$IMG_0677.jpg

Sedacım tek kelime ile bayıldım,misafir için bir oda yapman ne kadar düşünceli bir davranış hele birde içinde wc olması ayrı bir avantaj ,çok çok kullanışlı bir ev almışsın ,ayrıca genel banyo bir harika siyah klozet ilk kez görüyorum ve inanılmaz yakışmış banyoya ,herşeyle kombin olur.tekrardan güle güle otur.

Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin eviniz çok güzelmiş siz de annem gibi çiçekleri seviyorsunuz sanırım :) siyah klozet hiç görmemiştim çok güzelmiş banyo ve mutfak favorim eviniz zaten güzel de en çok beğendiğim anlamında söyledim :KK31::KK16:

Ayyhh çok hoş :) güle güle oturmaniz dilegiyle tatlim

:KK54: teşekkürlerrr

eviniz çok güzel olmuş maşallah.Çok özen gösterdiğiniz belli güle güle oturun yuvanızda.

çok sağol canım vallahi gerçekten elimden geldiğince titizlik gösterdim

Çok güzel bir eviniz var huzurla oturun :nazar:

:KK54:sağol canım

Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin eviniz çok güzelmiş siz de annem gibi çiçekleri seviyorsunuz sanırım :) siyah klozet hiç görmemiştim çok güzelmiş banyo ve mutfak favorim eviniz zaten güzel de en çok beğendiğim anlamında söyledim :KK31::KK16:

hemde nasıl çicek delisiyim ya :KK53:teşekkür ederim canım banyo ve mutfakta herşey sıfır öyle oluncada kombin yapmak herşeyi zevkime göre yaptırmak daha kolay oldu neticede herşey birbiriyle orantılı ilerledi :)

X