7. Hafta Bitmeyen Kahverengi Kanama

bensuy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2024
38
5
29
Merhaba 5+6dan beri kahverengi kanamam var. İlk olduğunda doktora gittim büyük ihtimal düşük dediler ama sonrasında çok azaltı duphaston verdiler kullanmaya başladım ve kanamam 3-4 günde azalarak durdu. Ardından 3 gün önce akşam tekrar kahverengi kanama başladı damla şeklinde ama bazen çoğalarak. Tekrar gittim kese ve bebek duruyor kanama alanı da yok yapacak bi şey yok gidin dinlenin denilerek gönderildim. Şimdi düşük tehdidim var ve kahverengi kanamam her saat damla damla devam ediyor yaklaşık 10 gün oldu. Bu şekilde olup sağlıklı doğum yapan oldu mu? İlaç kanamamı kısa süre durdurdu bu kanama durmayacak mı?

Merhabalar ben de şuan 5 haftalığım son adet tarihim 26 nisan bana da düşük yapacaksın dediler benim sadece çok ağrım var kasiklarim da ve belimde çok az kahverengi kanamam var 1 kere oldu sizin durum nedir düşük yaptınız mi

Merhabalar ben de şuan 5 haftalığım son adet tarihim 26 nisan bana da düşük yapacaksın dediler benim sadece çok ağrım var kasiklarim da ve belimde çok az kahverengi kanamam var 1 kere oldu sizin durum nedir düşük yaptınız mi
Hayır düşük olmadı çok şükür bugün doktora gittim her şey yolunda ama kanamam hala az da olsa devam ediyor. Düşük yapacaksın denildiğinde hemen o moda girmeyin ilaç kullanıyor musunuz

Ewt tarlusal önerdi doktorum şuan 4. Günüm aşırı kasık ve karın ağrım var kanama yok bikac doktora gittim hepsi evde dusurmeyi bekle dedi

Ewt tarlusal önerdi doktorum şuan 4. Günüm aşırı kasık ve karın ağrım var kanama yok bikac doktora gittim hepsi evde dusurmeyi bekle dedi

X