7 günde kanda ki değerlerin sıfır çıkması yanıltıcı mıdır

CRNSRKN

Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
3
0
arkadaşlar adetim bittikten 1 gün sonra eşimle beraber oldum çok erken biliyorum ama 1 hafta olmuştu dün kan tahlili yaptırdım ve bhcg değeri 2.39 çıktı. zaman çok mu erkendi tahlil için yoksa 1 haftadada kesin çıkar mıydı... umudumu devam ettirmeli miyim. ayrıca ellerim ayaklarım titriyor çok halsizim ve baş dönmem var. psikolojik olabilir ama umudumu keseyim mi yoksa biraz daha bekleyip yeniden baktırsam çıkma ihtimali var mı kanda ?

Normalde değer 5 ve üzeri olduğunda hamile sdayılırsın, bir ihtimal var, 2 gün sonra tekrar kan ve, değerin 5in üzerindeyse olma ihtimali yüksek, ama bu degerle hiçbişey söylenmez, hakkında hayırlısı olsun

en erken ilişkiden kaç gün sonra belli olur adet tarihini beklemeden

Ilişki yaşadığın geceden 10 gün sonra belli olur kanda, hatta idrarda bile çıkar ama hani şu pahalı idrar testleri varya onlarda belli olabilir

arkadaşlar adetim bittikten 1 gün sonra eşimle beraber oldum çok erken biliyorum ama 1 hafta olmuştu dün kan tahlili yaptırdım ve bhcg değeri 2.39 çıktı. zaman çok mu erkendi tahlil için yoksa 1 haftadada kesin çıkar mıydı... umudumu devam ettirmeli miyim. ayrıca ellerim ayaklarım titriyor çok halsizim ve baş dönmem var. psikolojik olabilir ama umudumu keseyim mi yoksa biraz daha bekleyip yeniden baktırsam çıkma ihtimali var mı kanda ?

Bu değerden sonra kan tahlilini tekarar yeniledin mi? Son durum ne? Hayırlıs haberler olsun inşallah

X