7 aylık kızımız hiçbir seyi yokken atesi çıktı.

tatlifincan

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2023
117
56
29
Merhaba arkadaşlar. Kızımın hiçbir şeyi yokken durduk yere atesi çıktı. 37 8, 38 falan oluyor. 12 gün önce enfeksiyonu vardı. Doktor önerisi ile 9 gün antibiyotik kullandık. Bugün kontrole gittik. Çocuk hekimi baktı herhangi bir enfeksiyon görünmüyor dedi. Gittiğimiz ilçede bir saat kadar da dolaştık. Sıcaktı biraz. Akşam geldiğimizde kızımın ateşlediğini fark ettim. Düşmüyor da. Görünürde patlayan herhangi bir diş de görünmüyor. Şaşırdım kaldım. Haftasonu olduğu için cocuk hekimine de goturemiyoruz. Çok küçük bir ilçede yaşıyoruz. Özel hastane falan da yok. Neden acaba. Bir bildiği olan var mi

Diş ateşidir illa dişin görünmesine gerek yok ki bu dereceler ateşte değil merak etmeyin gayet normal sıcak gunlerdeyiz

Hiçbir sebep yokken çıkan ateş ve ishal bizde dişle alakalıydı..Doktor nadirde olsa bazılarında ishalde yapabiliyor dedi..Çocuk ellerini ağzına eskısınden daha cok goturuyor zaten bu dönemde ne varsa ağzına sokuyor..

Enfeksıyon bızde de yoktu buarada..

Geçmiş olsun..

Takip edin, ılık duş aldırın korkmayın. Geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…