7 aydır deneyen pko'lu sanırım hamile 😍😃

Rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi belirtilerinizi öğrenebilir miyim mümkünse
Amin Allah razı olsun canım darısı başınıza tek taraflı kasık batması geceleri başlayan bulantım oldu bide yüzümde sivilceler cıktı.

Herkesin hikayesini merak ediyorum tup bebekle mi oldu. Bende ikinci yilimdayim
Hayır doğal yolla hamile kaldım 5 sene sonra. Senelerce boşa giden tedaviler bir birinden pahalı iğneler ilaçlar vitaminler gıda takviyeleri, 2 başarısız aşılama. Artık psikolojim yerlebir olmuştu dışardan gelen dedikodulara benden kaç sene onra evlenip çocuğunu sevenleri görünce ölecek gibi oluyordum kıskançlık değil tabiki ama neden benim ne eksiğim varda olmuyor psikolojisi beni mahv etmişti. Tedaviyi sonlandırdım, olmuyo diye umudumu kestim bıraktım peşini çalışmaya başladım bir işe girdim artık daha iyi hissediyordum, bide bu arada c life bitkisel karışım diye bir macun kullanmaya başladım kayınvalidemin zoruyla. Hiç ummazken yinede kan vermeye gittim bat günümde, negatif çıktı bende bu sefer tamamen bıraktım peşini adetim geçmeye başladı ama hiç dikkate almadım. 18 gün geçmişti, evde öylesine yaptığım bir testle öğrendim Mucizemi... Uzun oldu kusura bakmayın ama merak ediyorum dediniz o yüzden yazdım. Darısı sizin ve bütün isteyenlerin başına İnşallah

Uzun olmasi daha iyi teşekkür ederim cok sevindim sizin adiniza. Ve evet bir noktadan sonra sinir bozuyor. Bir sorun olsa onun uzerinde calisirsin. Yanlislikla hamile kalanlar ilk gece hamile kalip hayiflananlar falan derken gercekten irade kırılıyor. Demek asilamada bile olmadi kendi kendine oldu. O macuna da bakayim bir ayda onu deneriz nolcaz saglikla alin bebeginizi kucaginiza

Kesinlikle öyle. Hemen hamile kalan kadınlara o kadar hayrandım ki, gerçi hâlâ hayranım. Rabbim işte o kadar çabadan sonra kendi kendine oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…