7 ayda 15 kilo. Hedef 60

Drunknight

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2016
3
1
23
Öncelikle merhaba... buraya kendi yemek hayatımı anlatmaya geldim. Buna göre fikirler alacağım.
Şuan 16 yaşındayım. Nisan ayında, yani hemen hemen yedi ay önce 89.8 kiloydum. Spora başladım ama sadece bir ay ve sürekli aksatmalı geçti. Türlü diyetler yaptım, az yedim falan derken 78 kilo oldum ama şuan 76 kiloyum. Amacım ise 60 kilo olmak. Kasım ayının ortasında spor salonuna gideceğim. Bunun yanı sıra diyetisyene gittim ve bir liste aldım. Arada kaçamaklar oluyor ama spora yazılınca sıfıra indirgemeye çalışacağım. Okula yürüyerek gidip geliyorum. Yani günde hemen hemen 1 saat yürüyorum ama duraksamalı.
Uzatmayayım. Benim yaza kadar, önümüzde sekiz ay var, 60 olmam lazım. Verir miyim emin değilim umutsuzum yani. Bana yardımcı olacak, motive edecek birileri olursa cidden çok sevinirim.
Herkese iyi akşamlar. :)

yaşın genç tatlım. metabolizman hızlı şimdi senin. :))) diyetisyenden yardım alman iyi olmuş sonuçta hala gelişme çağındasın uygun bir liste vermiştir sana. spora da düzenli devam edersen verirsin tabii ki kiloları niye veremeyesin ? yaza fıstık gibi olacaksın bence. kolay gelsin başarılar diliyorum.:KK66:

yaşın genç tatlım. metabolizman hızlı şimdi senin. :))) diyetisyenden yardım alman iyi olmuş sonuçta hala gelişme çağındasın uygun bir liste vermiştir sana. spora da düzenli devam edersen verirsin tabii ki kiloları niye veremeyesin ? yaza fıstık gibi olacaksın bence. kolay gelsin başarılar diliyorum.:KK66:
İnşallah ya çok teşekkür ederim

X