7 ay oldu değişir mi burun?

7 ay oldu kavis olur mu ya da kücülme olur bu saatten sonra Eki Görüntüle 2266032
Daha once sordugunda asla degismez derdim sertte konusurdum yeter ne cok konu actin diye ama ben ogrendim ki bir cok kiside yani odemin bazi ciltlerde dokularda gec indigine sahit oldum bu nedenle alacagin olumsuz yorumlar s3ni uzmesin burun sirtindaki cikinti icin birsey diyemeyecegim ama burun hakikaten 2 yil icinde cok kez degisiyor bitanem

Sen burda ne yapmaya çalışıyorsun içimizden manken ajansında çalışan biri seni manken olarak alsın veya insanlar cok güzelsin ne güzel burnun var desin diye mi Üst üste defalarca konu acıyorsun anlamadım!!!

Niye böyle bir tepki verdiğinizi anlyammdim. Burun estetiği psikolojik olarak zor bir süreç. Hele ki tam olarak istenilen sonuca ulasmamissa insanların merak edip sorması normal , amma abartılı tepki Hiç sorun yasamadiniz herhalde empati kuramıyosunuz

Önceki konularını okudun mu bayanın ben en az dört konu hatırlıyorum bir olur iki olur hadi üç olur ama fazlası bence normal değil herkes hayatta zor süreçlerden geçiyo kimsenin hayatı güllük gülistanlık değil k kişi bayana ne kadar güzel bi kızsın burnun Harika olmus yazdı şimdi defaten üstelemek mantık dışı geldi bana empatı yapamamak değil mesele.

İzin almalı konu açmak için?
Site yöneticileri gereken zamanda müdahale eder eder zaten.
Ne gerek var bu kadar agresif olmaya? Sana özelden yazsa neyse de

Bence gayet güzel ve çok doğal burun
Kavis falan hiç gerek yok.

Ayrıca zaten regl düzensizliği, karaciğer enzimi vs çok faktör var yüzün şişmesine sebep olan.

O alışmamış o yüzden, panik içinde
Bir de galiba doktoru ile çok sık görüşmüyor, ne yapsın bilenlere soruyor.

Bu nasıl tepki ya. Kız zor bir süreç geçiriyor herkese sorma ihtiyacı duyuyor olabilir anlayışlı olabilirsin okumak zorunda değilsin

İzin almalı konu açmak için?
Site yöneticileri gereken zamanda müdahale eder eder zaten.
Ne gerek var bu kadar agresif olmaya? Sana özelden yazsa neyse de
Benim kızdığım sürekli aynı konunun açılması merak ettiğini ilk açtığı konudan da sorabilir yoksa banane yani neyse biraz sert yazmış olabilirim orucluyken yazdım heralde

Bu nasıl tepki ya. Kız zor bir süreç geçiriyor herkese sorma ihtiyacı duyuyor olabilir anlayışlı olabilirsin okumak zorunda değilsin
Ya ben kızın zor süreç geçirmesine bişey demedim ki ya aynı konunun 4 defa açılması yani yoksa banane neyse mübarek gün tartışmak istemiyorum hayırlı ramazanlar

Hanımlar sakin olun lütfen, üyeler doğru bölümlere açtığı ve kurallara uyduğu sürece istediği kadar konu açabilir

Arkadaşlar şehir dışında olduğum için doktorla sık görüşemiyorum ve kafama biraz fazla taktığım için, biraz fazla konu actım bunun İcin sizden özür diliyorum

Arkadaşlar şehir dışında olduğum için doktorla sık görüşemiyorum ve kafama biraz fazla taktığım için, biraz fazla konu actım bunun İcin sizden özür diliyorum
Senin burnun sana yakışmış kemer belli olmuyor o kadar doğal olmuş burnun dudağına çok yakın kavisli ve kalkık bir burunla kendini hayal edebiliyormusun bence olmaz dı bu en idaali senin için içini ferah tut

ben yüzüne çok yakıştırdım burnunu.hatta ameliyat oldum demeseydin doğal burnun olduğuna inanırdım.burun en zor ameliyatlardan birisi,ödemin atılamsı uzun zaman alıyor,bizim doktorlarımız 2 yıl içinde oturur derlerdi hep.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…