7,5 cm laparoskopik miyom ameliyati!!!!

Evet banada oyle demişti benim tek miyom olduğu için daha uyguna geliyordu ve sagolsun butcemin ne kadar olduğunu sordu ve ne derece yardim edebileceginden bahsetti.Yorumlara bakılırsa baya
Muayene mi oldunuz hanifi beye olacakmisiniz ameliyat net olarak fiyat ne dedi allahım çok kararsizim 10 günlük aclik orucu düşünüyorum inş.yapabilirim

Muayene mi oldunuz hanifi beye olacakmisiniz ameliyat net olarak fiyat ne dedi allahım çok kararsizim 10 günlük aclik orucu düşünüyorum inş.yapabilirim
Muayene olmadım mr durumu anlattım kac cm olduğunu nerede olduğunu o da fiyat aralığı verdi iste sizin gibi.aclik orucu işe yarıyor muymus

Muayene olmadım mr durumu anlattım kac cm olduğunu nerede olduğunu o da fiyat aralığı verdi iste sizin gibi.aclik orucu işe yarıyor muymus
Butun hastaliklar iyilesiyor vucut atiklari ve kötü olan bakterileri yiyor once bagirsak tdmizligi yapmak gerek ben denemek idtiyorum ne kadar yapabilirim bilmiyorum

merhaba bende de çok miyom var Konyada dr Osman Balcıya muayene oldum en büyüğü 7cm çapında çok miyomum olduğunu ve açık ameliyatla alınması gerektiğini söyledi. daha sonra geçenlerde yine Konyada Dr Hasan ENERGİNE Muayene oldum.kendisi meram tıp fakültesinde dr. kapalı yöntemle ameliyat edebileceğini söyledi.ben şimdi kararsızım kapalımı olsam açık mı .bu arada bekarım

Kapali ameliyat daha avantajlı okuduğum yorumlara göre.acik ameliyat daha zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…