7,5 cm laparoskopik miyom ameliyati!!!!

Madya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2017
437
41
Kızlar mart ayında 5 cm olan miyomum dun itibariyle 7,5 cm olmuş. Kapalı ameliyat olmaya karar verdim. Daha önce ona ameliyat olan ya da muayene olan var mı?Ya da sizin tavsiye edeceğiniz doktor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben haziranda çok moralim bozukken sadece telefonda görüşmüştüm telefonda bile aydınlatmıştı beni sağ olsun

Anladım benimde ayni şekilde...sizinki kac cm ve nerede? Gebelik mi düşünüyorsunuz sizde

Bekarım ben, 10 cm ve 9 cm rahim korunarak kapalı yapabilecek tecrübeli doktor araştırıyorum İstanbul özellikle Anadolu yakasında.

Bekarım ben, 10 cm ve 9 cm rahim korunarak kapalı yapabilecek tecrübeli doktor araştırıyorum İstanbul özellikle Anadolu yakasında.
Geçmiş olsun oldunuz mu ameliyat bende de 13cm olmuş hanifi hocanın asistaniyla görüştüm yanlız beni maddi olarak zor onda olmam instagramdan gördüm ben de ordan ulaştım bide suat karataş onunlada görüştüm muayene etmeden kesin bisey soyleyemem dedi

Kaç tane profesöre gittim tavsiyeyle ama hepsi açık ameliyat dedi mecburen açık olacağım inşallah

Son düzenleme:
Hanifi beyle ne kadar ücret söyledi?birkaç ay önce bende görüsmustum paracı birine benzemiyordu ama

Ben kendisiyle görüşmedim asistaniyla görüştüm 50 ile 70 arası dedi ama siz gelin kendisiyle görüşün yardımcı olur demişti sadece ameliyat bide yatarsam baya yüksek benim için eger olursan haberim olsun inş.atlatiriz mevlam kolaylık versin bide ben 10 günlük aclik orucu yapmak istiyorum bakalim yok olur niyetiyle

Evet banada oyle demişti benim tek miyom olduğu için daha uyguna geliyordu ve sagolsun butcemin ne kadar olduğunu sordu ve ne derece yardim edebileceginden bahsetti.Yorumlara bakılırsa baya iyi bir doktor

Geçmiş olsun Bende olmam lazım ama mr sonucundan sonra karar verilecek ben devletten randevu almayı düşünüyorum çapa tıp fakültesinden
Size de geçmiş olsun ben anadolu yakasında araştırdım özelde çok pahalı olmayan bir fiyata bir arkadaşım oldu ben de öyle düşünüyorum inşallah kendimiz için en iyi doktoru bulabiliriz

50 ile 70 dediğiniz bin tl mi? Aman Allahım ne olmuş bu fiyatlar böyle. Çok geçmiş olsun.

Size de geçmiş olsun ben anadolu yakasında araştırdım özelde çok pahalı olmayan bir fiyata bir arkadaşım oldu ben de öyle düşünüyorum inşallah kendimiz için en iyi doktoru bulabiliriz
Arkadaşınızın rahatsızlık neydi büyük olunca miyom rahimi almamız lazım diyorlar her doktor uğraşmıyor hangi hastane yada doktor bende onada gidebilirimtek doktorla karar vermeyelim

50 ile 70 dediğiniz bin tl mi? Aman Allahım ne olmuş bu fiyatlar böyle. Çok geçmiş olsun.
Ben dogumu bir sene önce 50bine yaptim myomu o sirada aldi oda 10,bin oldu cok fazla gerçekten. Hemde dogumdan önce fiyat sorduğum halde dememislerdi Allah kimseye zorda koumasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…