6 Yıllık Birlikteliğimiz Sona Erdi :(

nikitasu

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2007
120
0
41
Çok iyi arkadaştık. Derken onun benden hoşlanmasıyla olaylar farklı eglişmeye başladı. Olmaz dedim olmaz hayatta onunla olmaz. Ama oldu...5,5 yıldır beraberdik Ocakta 6 olacaktı. Evlilik planı yapıyorduk birkaç ay içinde olacaktı. Ama ayrıldık.. Bitti...
Üstelik kötü ayrıldık. Arkadaşlığımız da bitti... Öyle şartlamıştım kendimi evliliğe, ona şimdiden kocam gözüyle bakıyordum, her hareketime dikkat ediyordum. Ama suya düştü... Şimdi ben napıcam? Çok sevmek sevilmek ve de evlenmek istiyorum :KK43: Ve sanırım çok sabırsızım......Biranda her şey değişsin istiyorum...............

canım herşey biranda değişemez insanlar neler yaşayıp neler geçiriyor... Ayrılığınızın sebebi nedir biraz bahsedermisin?
şunu unutma: insanlar üzülmezlerse sevinmenin kıymetini bilemezler herkesin biraz acı çekmeye üzülmeye gereksinimi vardır tabiki zor gelir zordur ama sonunda vardır bi selametlik...

canım herşey biranda değişemez insanlar neler yaşayıp neler geçiriyor... Ayrılığınızın sebebi nedir biraz bahsedermisin?
şunu unutma: insanlar üzülmezlerse sevinmenin kıymetini bilemezler herkesin biraz acı çekmeye üzülmeye gereksinimi vardır tabiki zor gelir zordur ama sonunda vardır bi selametlik...

canım ayrılık sebebimiz çok uzun bir hiyaye dayanıyor...aslındqa şu sebepten ayrıldık diyemiyorum...fakat onun yaptığı bazı hataları sölediimde o bana 1 yıl önceki bir mevzuyu açtı ve ordan tartıştık..bi baktım hatalı olan oydu ama ben suçlanıyorum...inan şu sebepten diyemiyorum bile..ama sadece bana hakarete varan bir laf etti...üstgelik ben o lafı haketmedim!

canım üzüldüm:teselli: inşallah senin için hayırlı biriyse düzelir başka ne denir bilmiyorum:sm_confused:
umarım yanlış bir karar vermemişsinizdir senin için hayırlısı neyse o olsun

canım büyük geçmiş olsun,ama biran önce evlenmek istediğindeki mahsadın bence onu unutabilmek için böyle diyorsun ama emin ol öyle bir adım atarsan belki çok üzüleceksin bence kendine biraz tanı ve evlenmek istediğin kişiyide çok dikkatli seçmelisin kaş yapim derken göz çıkartmanı istemem

İlişkini, ayrılma sebeplerini bilemiyorum tabi, tekrar kavuşma ihtimaliniz var mı yok mu?...
Eğer senin için hayırlı olacaksa inşallah tekrar kavuşursunuz ve evlenirsiniz...
Benim çok yakın bir arkadaşım vardı onun da uzun yıllar süren, hepimizin gıpta ile baktığı ilişkisi sona erdi, biz çok büyük bir şok yaşadık, arkadaşım perişan oldu ama sonra atlattı, hayatına devam ediyor kaldığı yerden...Bunlar kısmet biraz da...Eğer bir daha hiç birleşemeyiz, mümkünatı yok diyorsan onda da bir hayır vardır canım, belki mutsuz bir evlilik yaşayacaktın...
Keşke istediğimiz şeyleri istediğimiz anda elde etsek ama maalesef öyle olmuyor, hayatta herşeyin bir zamanı ve sırası var, bazı şeylerin önüne geçemiyoruz, bazı istediklerimizi gerçekleştiremiyoruz...Hayatın insanın karşısına neler çıkaracağını bilemeyiz bu herkes için geçerli dolayısıyla senin için de, kendini büyük beklentilere sokma, yaşamına olduğu gibi devam et, sırası geldiğinde istediğin şeyler seni bulacaktır...:1hug:a.s.

Son düzenleme:
sağolun arkadaşlar..ben biraz da hayattan bıktım sanırım...planlarıma alışırken hep alt üst oldu......ve artık evlenip hayatıma bi düzen vermek isitorum..tabi bu ha deyince olmaz biliorum..ama inşallah en yakın zamanda gönlüme göre birini bulurum

eskiden olan bir olayla ilgiliymiş aslında, sonuçta şu an olan bir sorun değil. umarım yeniden kavuşur ve mutlu olursunuz...

neyse sen en azindan ayrilik acisi cekmiyorsun yada simdi gercekten bittigini kabullenmis degilsin...
dilerim istedigin gibi biri cikar karsina ve mutlulugu yakalarsin....

“Ah! Şimdiki aklım olsaydı” şeklindeki yakınmaların işe yaramadığını herkes bilir. Oysa bu pişmanlık cümlesi, geçmişteki aklın şimdikinden farklı olduğunu, o aklın yetersizliğine vurgu yapmaktadır. Sonradan gelen aklın pek işe yaramadığına işaret etmektedir. Sefillik sahnelerinde “zenginlik gösterisi oyunu” oynayanların da akılları sonradan başına gelecektir. Yerinde ve zamanında, uygun durumda, yeteri miktarda bulunmayan akıldan ne fayda gelir? Sonradan gelen akıl, *****dan akıllıdır.

ii olmuş bitmesi yazık olan bence boşa geçen onca sene.....

onca şeye anlam verebiliyorum ama aşkın verdigi şeylere anlam veremiyorumm..alttan almamam gereken yerleri bile alttan aldırtabiliyor bu aşk...aman üzmeyeyim ,aman kırmayayım ,aman incinmesin derken kendimizden oluyoruz..bi bakıyoruz yıpranan biz...umarım canım hayırlısı olan olur..birleşmenizde hayır varsa birleşirsiniz inş..ayrılmanız hayırlısıysa senin için gönlüne göre biri çıkar inş karşına..

hakkında hayırlısı olun ayrılmak nedır bılıyorum suan yasıyorum ama sen suan bıraz kendıne zaman tanı hemen hayatına bırını ısteme sokma ne ıstedıgıne ve duygularından emın ol
bence sen henuz saskın gıbı geldın bana
allah sabır versın ve hakkında hayırlısını nasıp etsın hersey gonlune gore olsun

tekrar sağolun arkadaşlar...burada birilerinin size destek veridğini görmek çok güzel insnaı rahatlatıyor...

hiç birşey seni umutsuzluğa itmesin... benim bir arkadaşım vardı ve sekiz yıllık bir ilişkisi herkes evlenecekler diyordu ama birgün ve hiç beklenmedik bir şekilde bitti... kız üzülmedimi evet çok üzüldü sadece o değil onlara evlenecek gözüyle bakan herkes üzüldü... ama bir kaç ay sonra biriyle tanıştı ve yıldırım aşkımı deniyor yada böyle birşey varmı bilemem ama evlendi şimdi ise çok mutlu demekki diyor sekiz yıllık bir ilişkinin ardından bitmesi hayırlıymış çünkü ben hayatımın erkeğini bulamayacaktım ... inşallah sende birgün iyikide bitmiş dersin ve gerçekten hayatının aşkını bulursun... mutlu olman dileğiyle... hiç birşey son değildir ölene dek her bitiş yeni bir başlangıç demektir

canım benim hiç kendini üzme.evliliğini bitirip çocuklarıyla ortada kalan okadar çok bayan varki.en azından sen bunlardan biri değilsin.bak sevinecek okadar çok şey varki.zamanla herşey geçecek ve sen unutacaksın.güsel bir yuva kurup hayatına devam edeceksin inşallah.kendini yıpratma sakın.sen tek bir tavsiyem var hayatında kendini kimseye karşı şartlandırma eşine bile.çünkü hayatın sana neler getireceğini bilemezsin.umarım en yakın zamanda mutlu olursun.önce biraz kendine zaman ayır.üstüne düşen enkazdan kurtul.sonra gerisi gelir zaten. mutluluklarr dilerim....

teşekkür ederim arkadaşlar hepiniz ayrı ayrı çok güzle şeyelr yazmışsınız....alışıyorum sanırım bu duruma..ama garip geliyor..hayatta kimseye şartlanmamak gerekmiş...

Canım öyle kesin bir neden de yokmuş çok seviyorsa ayrılamaz döner zaten.Sen de dayanamazsın barışırsınız.Ama karşına al konuş bence ondan kırıcı olmamasını herşeyi güzellikle çözebileceğini söyle.
Birde kendimden biliyorum erkeklere sık sık gelecekteki planlarından ve evlilikten söz etme.
Yapıları gereği gözleri korkuyor sorumluluk çünkü.
Onlara düşünmesi bile zor geliyor.hepimiz hayal kuruyoruz evlilik nişan çoluk çocuk ama yarısını da kendine sakla derim ben.

zamana bırakın, biraz ara verin hem siz hem ilişkiniz nefes alsın, kendinizi dinleyin,sonra konuşmayı deneyin ve devam edip etmeyeceğinize karar verin..

zamana bırakın, biraz ara verin hem siz hem ilişkiniz nefes alsın, kendinizi dinleyin,sonra konuşmayı deneyin ve devam edip etmeyeceğinize karar verin..

Kesinlikle katılıyorum zaman verin birbirinize.Sonrada konuşarak halledin.
Düşünün bi onlamı daha mutlu olacaksın onsuzmu?Ne istediğinizi nelerden rahatsız olduğunuzu birbirinize anlatın.Buna rağmen yaparsanız artık yapcak bişey yok bence
.:1no2:

sakın üzülme bence hayırlısı değilmiş demekki ben 7 senelik ilişkimi bitirdim ama çok iim sende hep ii ol:)

X