6. Sezeryan olan

5 sezeryanım var 34 yaşındayım 6. Sezeryan olacağım 5. Sezeryanin üzerinden 5 yıl geçti olan varmı daha önce 6. Sezeryan doktor riskli dedi
4 sezaryan doğum yaptım üni hastanesinde ve yüksek sayılacak bir ücrete risklerden dolayı doç dr girdi doğumuma yapışıklık nedeni ile 4 saat sürmüştü ameliyat Allah yardımcınız olsun tüp ligasyonu yaptırın kendi can sağlığınız için

Aman maşallah inşallah bizimde kolaylıkla geçsin canım

Bende hepsini ünüversidede yaptım ancak doç girme gibi birsey olmadı,bunu bizmi talep ediyoruz nasil oluyor ki

Cocugum 4.5 yasinda dogdugunda 5 gecmis olacak yani iki sezeryan arasinda 5 yil olacak yapisiklilik varsa gecmemişmidir acaba
Malasef yapışıklık geçici bir şey değil,
ben ücretli muayenesine gittim düzenli olarak doktorun ve doğuma girmesi için ücret ödedik

Son düzenleme:
Gerçekten merak edip dümdüz soruyorum. Bu kadar üreme motivasyonu nerden geldi, nasıl geldi? Araları kaçar yaş? Bakıcıları var mı?
Benim kızım 2 yaşını yeni doldurdu kardeşi olsa evet isterim ama bazen heveslenip bazen asla yapamam diyorum. Daha isteyip istemediğime bile karar veremiyorum.

İkinci henüz bebek olduğu için mecburen hep onunla ilgileniyorum. Resmen oğlumu özlüyorum. Eskisi gibi vakit geçiremiyorum diye içim içimi yiyor bazen, vicdan azabı çekiyorum. 5-6 çocuk diyor. Gün içinde çocuk başına kaç dakika ayırabiliyor bu anne ben de bunu merak ettim.

Bi tane instada kiz var yasi 35 bile degil ya 5 cocuk yolda ozden ozdogan diye. Iyice kafayi yediler.

Şimdi günde yüz kere öpüyo sarılıyorumdur 2. Gelse 50ye düşerse haksızlık olursa diye bile düşünüyorum.

Hali hazirdaki 5 çocuğunuz için dogurmayi bırakın onları annesiz bırakmak istemiyorsaniz korunma yöntemlerini öğrenin ve uygulayın derim..yazık ya gerçekten size de yazık kocanız mi istiyor bu kadar çocuğu

Kız ben niye 2. De pes ettim rabbim olmayanlara versin moduna geçiş yaptım 6 çocuk düşüncesi bile beni ağrılara sürüklüyor basım tutuyor belim ağrıyor bizim Suriyeli bir komşumuz vardı 33 yaşında gencecik bir kadın bir gün evlerine gitmiştim çocuklara birşeyler götürmek için hamileydi diğer kızı benim kızımla doğmuştu ben hala uykusuz gecelere xebellesirken o tekrar hamileydi sordum kaç çocuk diye 33 yaş ve 6. Geliyordu adamın ikinci esiydi istersen seni sağlık ocagina götüreyim dedim yok yok ben biliyor ama eşim kızıyor bizde korunmak günah yasak dedi. Bu durumda ölene kadar embriyo oluşturacaklar. Cocuklara ve kadına çok üzüldüm çıktım eve geldim insan zorunlu doğurduğu çocuğa nasıl bakar ki zaten büyük ablalar küçüklere bakıyordu sokaklardan toplayıp eve getiriyordu insanlar Allah yardımcıniz olsun demeye geldim 5 ten 6. Sezeryan tehlikeli diye biliyorum bende hayırla son kez dogurun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…