Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar 6 senedir saç dökülmesi dayanamıyorum artık

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Canimm bi sakinnnn lutfen...
Emin ol dermansiz dert yok!
Sanki caresi olmayan bi hastaliga yakalanmis gibi konusuyorsun. Oyle bile olsa Allah tan umit kesilmez, kesmemeliyiz..
Oncelikle stresi birak. Stres mahveder, hic sac problemin olmasa bile doker sacini..
Arkadasin soyledigi sey dogru.
Ben de aynen bu sekilde yapiyprum bakimimi.
Her gun muhakkak hayatin buna bagliymis gibi 1 dis sarimsak yut uyumadan evvel.
Ve bitkisel bir sampuan sec.
Icinde paraben, sulfat vs olmayan.
6 dis sarimsak rendele. Bal ve badem yagi istersen kokmamasi icin menekse yagi da ilave et. Calkala. Her banyoda bununla sacini yika. Durulama suyuna da sirke at. Istikrarli bi sekilde devam edersen inan faydasini goreceksin ama oncelikle bu depresif halinden kurtulman lazim...

Saçlarım hem durdu dökülmesi hem de gürleşti biliyor musunn

Saçlarım hem durdu dökülmesi hem de gürleşti biliyor musunn
Ne guzellll...
Cok sevindim senin adinaaa..
Kiza diyorum da ben de aksattim sarimsak yutmayi.
Dokulme az da olsa kontrol altina alinmisti. Simdi gene basladi

Ne guzellll...
Cok sevindim senin adinaaa..
Kiza diyorum da ben de aksattim sarimsak yutmayi.
Dokulme az da olsa kontrol altina alinmisti. Simdi gene basladi

Bırakma bence gerçekten çok faydalı.. hem saç için hem de sağlık açısından da birçok faydası var.. ben bebiş var diye yurmuyorum şuan :) ne olur ne olmaz diye.

Bırakma bence gerçekten çok faydalı.. hem saç için hem de sağlık açısından da birçok faydası var.. ben bebiş var diye yurmuyorum şuan :) ne olur ne olmaz diye.
Hayirli olsun canimmm, saglicakla dogsunn kuzucuk.
Bebege bi zarari olmaz sanirim fazla tuketilmedikce, cunku sarimsagi gunluk yasantisinda diri diri yemegin yaninda tuketenler de var Allah'im bazen calistigim yerde musteriler geliyor, sanki sarimsak yememisler sarimsak tarlasini yemisler gidiyorlar ya mesela koku 15 dk gecmiyor resmen cigerimi deliyor yahu yine de bi doktoruna danis istersen canim. 1 disten bi zarar cikmaz zannimca. Yalniz hamileligimde benim saclarim supurge gibi olmustu, tarak girmiyordu valla

Evet bende öyle düşünüyorum ama ne olur ne olmaz.. bide zayıflatıp iştah kesme özelliği de var en çok ondan dikkat ediyorum :))
Evet ya ben otobüste çok denk geliyorum
Saçlarımda herhangi bir sorun yok belki sirkeden kaynaklanıyor,belkide kullandığım saç bakım yağından da olabilir. Aa sana da tavsiye ediyorum çok iyi bak aloevera nın bir saç bakım yağı var duştan sonra sürüyorsun yumuşacık yapıyor saçları. Muhtemelen ondan dolayı yumuşacık sürekli kullanıyorum
Resmi ekliyorum

Merhaba serdar hoca hormon testi istedi mi? Tahlil sonuçların nasıldı? Tam olarak saç sökülmesi sebebin neydi? Benim birtek adetin 3. Günü yapılan fsh gibi hormon testinden yapılmadı. Eğer testerona bağlı bir dökülmeyse zaten bu endokrin bölümünün çözeceği bir sorun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…