6. nisan annesi kim olacak oylayalım:P

bir sonraki nisan anası kim alacak oylayalım eğlenelim:)

• Ankete Katılan
    30
  • Anket Kapalı .
kızlar beni oylamayın bebeğin adını nisan koymak istiyorum.
bir de listede haftası büyükler olsaydı daha iyi olurdu.

betülcüm ne bilim oylamayı açarken aklıma gelmeyen birçok isim oldu en risklileriyazmak istedim

evet canım bakalım şenayı doğurtalımda

canım ben riskliyim beni yazabilirsin sorun olmaz doktorum erken doğum olursa diye iğne bile vurdurdu hakkımızda hayırlısı olsun sağlıkla ne zaman doğacaklarsa erken veya geç vakit o vakit olsun

benim de tarihim 1 nisan. Ama bu bebekler erken doğarsa nisan annesi değil mart annesi olmayacaklar mı?

ayy ben bekleyemm 6 nisana kadar ayın21 de dr gitcem ne olcagı belli olcak ya sezaryan yada normal dogum bebegn suyuna baglı herşey

benden de şenay a.....
hadi bakalım bekliyoruz kim olacak... sürpriz bi isim olurmuş.... hayırlısı.........

anam ben yanlş anlamşm horgörmeyin kızlar hamilelik başıma vurdu bencede şenay

kızlar bende yeni sayılırım ama katılayım muhabbete. çiçekçiçek sen kendını nıe yazmadın. senınde gunun az kalmıs. bellımı olur 6. sen olurmusssun :)

kızlarr oylama sonucuna hiç bakmadım ve bu topicteki kimseyle sohbetim olmadı şimdiye kadar.ilgimi çekti ve oylamak istedim içimden gelen kişiyi olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…