6. nisan annesi kim olacak oylayalım:P

bir sonraki nisan anası kim alacak oylayalım eğlenelim:)

• Ankete Katılan
    30
  • Anket Kapalı .
kızlar bende yeni sayılırım ama katılayım muhabbete. çiçekçiçek sen kendını nıe yazmadın. senınde gunun az kalmıs. bellımı olur 6. sen olurmusssun :)

canım hiç sanmıorum benim sezeryan günüm 8 nisan şuan 35+2 yim

kızlarr oylama sonucuna hiç bakmadım ve bu topicteki kimseyle sohbetim olmadı şimdiye kadar.ilgimi çekti ve oylamak istedim içimden gelen kişiyi olabilir mi?

yani komik olur ama farketmez snuçta kimin doğuracağını Allah bilir bu listedekiler en riskli hamilelelerimiz

biz yokuz kızçemle demek bize daha varmış:)))

doğurtturmiicaz seni işte:p

ama cankuş dormuş zaten ayın 9 unda haberimşz yoktukiiiii zaten kapanıcak birkaç güne oylama:)

ben artık rumeliliye oy veriyorum yaa oda yakında doğurur bi de onun kızı olcak kızlar beklemiyor

bence listeye herkesi koyup tahminde bulunalım daha iyi olur heran herkes doğurabilir

yok ya kızılacak bişey yok saçma bi anket yapmışım ona şaşırdım vallahi:p

yok canım ana fikir çok güzel gidişatta toslamışın kimse mükemmek diğil yaa,şimdi çok biliyosan kendin yap deme bak tansiyonum fırlarşakkıdı

kızlar daha fazla oylamayın ekim arkadaşımız bu sabah 8:30 da doğua girdi bu demek oluyo ki tamamen şansa bağlı doğumlarımız:)

çiçek ekim neden erkenden doğuma girdi.allah yardım etsin ona...ne karlıktı o_

valla sanırım 36 haftayı falan bitirmişti. zavallımın suyu azaldı çok bu sabah 8:30 da sezeryana aldılar telefonu da yok 2 güne haberi gelir şimdi bebişi kollarındadır

X