6 haftalık kalp oluşmamış dendi

Yorumunuz çok rahatlattı başka doktora gideceğim inşallah hayırlı sonuçlar alırım size de Allahın izniyle evladınızı sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim

Onlar gordukleri kese icinde kan akimi var mi ona bakiyorlar. Kalbi olusmamis derken bunu soylemistir. Ben yanilma ihtimalini az görüyorum. Ama her konuda da 2. Görüş gerektiğini düşünüyorum. Bu arada 6. Haftada kalp atimi duyulmaz demek de dogru degil. Ben 5+2de duydum ve erken döllenme üstüne görme falan değil.
Diyelim ki öyle sizin icin uzun sure beklemedikce tehlike olusmaz. 1 hafta kadar daha beklenebilir.

Yorumunuz çok rahatlattı başka doktora gideceğim inşallah hayırlı sonuçlar alırım size de Allahın izniyle evladınızı sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim
Amin çok teşekkür ederim. İnşallah siz de mutlu haberi alırsınız

Hanımlar en azından muayene olabiliyorsunuz. Ben İsvecte yaşıyorum, 7.haftamdayim ve sadece evde yaptığım test var elimde. Öyle Türkiye'de ki gibi hadi gideyim kan vereyim de olmuyor çünkü beta hcg takibi gibi bi sistem yok burda. Sağlık ocağındaki ebe ile ilk görüşmemi de 6.haftada yaptım ve online görüşmeydi. Alkol sigara kullanma, şu şekilde beslen, folik asit al şeklinde geçti. İlk fiziksel muayene için 11.haftada çağırdılar. Çünkü zaten o zamana kadar sağlıksız bir gebelik ise vücut kabul etmeyecektir, boşuna sürekli kontrollerle anne adayını strese sokmamaya çalışıyorlar. Demem o ki akışına bırakın, bebeklerimiz inşallah sağlıklı ise bizimle olacaklar, dua edelim bol bol.

Kızlar güncelleme yapmak istedim başka bir doktora gittim daha tecrübeliydi daha naif bir dille anlattı durumu 6+1 de durmuş bebeğim kürtaja karar verdik ama yinede kürtajdan bir gün önce baktı yine gelişme yoktu dün kürtaj oldum 1 hafta sonra kontrole gideceğim ama sizlere tavsiyem klinik doktorundaysa hastanede bir doktora gitmenizi tavsiye ederim daha steril ve imkan fazla

Geçmiş olsun canım aynısını ben de geçen sene yaşadım . Kalbi belki hiç atmamıştır dediler ya da atıp hemen durmuş demişlerdi . Kürtaj oldum .
İnşallah sağlıklı gebeliğin olur canım

Tekrar gebe kaldınız mı acaba yada genetik test vs yaptırdınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…