6 haftalık kalp oluşmamış dendi

ipek_ipek1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2020
19
6
25
Arkadaşlae merhaba 6 haftalık gebeyim bebek 4 mm ye ulaşmış bugün doktor kalbi oluşmamış 2 gün sonra kürtaj yapalım dedi böyle bir şey başına gelen var mı bu durum sonradan değişebilir mi? Cevap verirseniz çok sevinirim kafam çok karışık

Kalp atışını duymadığı için mi dedi bunu? Bazılarında 8-9.haftaya kadar sürebiliyor kalp atışını duymak
Direk kalbi oluşmamış dedi ama bebek nasıl gelişebilir bu durumda onu anlamadım ayrıca başka bir dr a telefonda sorduğumda oluşmamış değil kalp atımı duyulmamıştır daha erken bekle bence dedi ama kendi doktorum çok korkuttu bebeği alalım senin içinde riskli diye ama hiç bi şikayetim de yok belirti olarak

Ben de onu dedim kalp atışını duyamamıştır en fazla. Detaylı ultrason mu bu daha kese içinde bile zar zor görülen bi şeyin kalbinin oluşup oluşmadığını görecek.

9.haftaya kadar duyulmaması normal

6 hafta çok küçük değil mi hemen kurtaja karar vermek için.Bir doktordan daha görüş alın mümkünse ultrason cihazı kaliteli olsun inşaallah hayırlı haberler alirsniz

6 hafta çok küçük değil mi hemen kurtaja karar vermek için.Bir doktordan daha görüş alın mümkünse ultrason cihazı kaliteli olsun inşaallah hayırlı haberler alirsniz
Bende aynı şeyi düşünüyorum doktor beni korkuttu damarlarda pıhtı vs olur diye ama beni düşündürüyor özel klinik umarım para için yapmıyordur..

6 haftada kalbatişi duyulmaz onu diyosa erken daha. kalbi oluşmamiş ne demek ilk onçe kalbi oluşur zaten bebegin. her halde kab atişinin olusmadigini soylemiş 7 haftadan sonra git inşallah duyarsin bebenin kalbini

6 haftada kalbatişi duyulmaz onu diyosa erken daha. kalbi oluşmamiş ne demek ilk onçe kalbi oluşur zaten bebegin. her halde kab atişinin olusmadigini soylemiş 7 haftadan sonra git inşallah duyarsin bebenin kalbini
Israrla sordum kalp atışımı duyamadınız yoksa kalbi mi oluşmamış diye o da oluşmamış dedi anlamıyorum o zaman bebek nasıl 4 mm oldu

6. Haftada kalp atisi olusmaz diyemeyiz. Benimki 6. Haftada duyuldu ama gec dollenme olabilir bebegin gelisiminden olabilir 7-8 i bulabilir. Bence de beklemek de ve baska doktora gitmek de yarar var. Hemen alalim diyen doktorlari sevmiyorum. Biraz bekleyelim bi bakalim de se anlarim.

Sadece 2 gün beklemeyi önerdi o da zaten araya haftasonu girdiği için bu kadar ani karar vermesi düşündürdü

Sadece 2 gün beklemeyi önerdi o da zaten araya haftasonu girdiği için bu kadar ani karar vermesi düşündürdü
Ya zaten kalbi olusmamis diyen bi doktordan kac. Bebek bile hashas tanesi kadarken kalbini nasil gormus. Bebek yok dese tamam siz baska bir doktora daha gidin bence ama biraz bekleyin 3-4 gun en azindan. Buyusun biraz daha.

6 haftalık bebeğin senin için ne riski olabilir? Daha çok küçük. Ayrıca kalp atışı için 6 hafta çok erken. Ben de 6 haftalık hamileyim ve dün doktora gittim. Kalp atışından bile bahsedilmedi. Sadece kese muayenesi oldum. Haftaya kalp atışı için kendi doktorum randevu vermişti. Bence doktorunuzu değiştirin ve kendinizi üzmeyin.

Israrla sordum kalp atışımı duyamadınız yoksa kalbi mi oluşmamış diye o da oluşmamış dedi anlamıyorum o zaman bebek nasıl 4 mm oldu
inşallah giderken kalbini duyarsin bence doktor yalnis soylemiş yani kalb atisini demek istemiştir. kalbi yoksa bebek nasil büyümuş? yada git sonra gel demezdiki kalbsiz bebekmi olmur? inşallah giderken hayirli haberler alirsin Allahin izniyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…