6 Haftalık Gebelik

dicle6638

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2024
3
0
26
5. Haftamda çok yoğun kanama yaşadım. 1 hafta progesteron iğne kullandım. 6. Haftada gittiğimde bebeğin öldüğünü kürtaj olmam gerektiğini söylediler. Daha sonra inanmayıp 2 doktora daha gözüktüm. Ve ertesi gün bebeğimin kalp atışını dinledik. Hala kanama alanım var ama bebeğimin kalbi atıyor. Böyle bir durum yaşayan var mi

Aman Allahım. İnşallah sağlıkla büyür. Çok korkutucu ilkini dinleseydiniz olacaklar. Benimki 7. Haftadaydı dursuğunda kalbi. Doktorum söyledi. Ultrasona gönderdi kendisi baktıktan sonra, o da durmuş dedi. Hiç böyle bir şey duymamıştım.
Şimdiki hamileliğimde 12. Haftada oluşan kanama alanım önce büyüdü zamanla küçüldü. 1,5-2 aya yakın sürdü. Sizin de soeunsuz devam eder umarım.

Çok geçmiş olsun ne kadar ilginç şeyler yaşıyoruz insanlar olarak. İnşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız. Kalbi atmıyor diye hemen mı söyledi yoksa biraz uğraştı mı duymak için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…