6 gün regl gecikmesi?

tsevtanka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2022
8
0
24
kızlar çok acil bakmanz lazım. erkek arkadaşımla aktif cinsel hayatımız var . normalde hep prezervatifle korunuruz. bu ay dört beş kere falan geri çekilme yöntemini kullandık ve ovulasyon döneminde değildim diye biliyorum. reglim 6 gün gecikti şu an. dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. ondan üç gün önce de yapmıştım o da negatifti. polikistik over hastasıyım ama son aylarda reglimde hiç aksama olmadı. sizce ne yapmalıyım

bekarsınız hani evli olsanız yanlışlıkla hamile kalsanız doğurursunuz bi sekilde. Ama hem bekarsınız hem erkek arkadasınız hemde korunmuyorsunuz. Kusura bakma ama basına ne gelse hak edersin! Geri çekilme korunma yöntemi değildir. İçine zevk suyu akmış olabilir veya az biraz döl akmış olabilir lütfen bu tür şeyleri riske atmayın. Hapla ya da prezervatif ile korunun. Bir hastaneye gidip kan testi yaptırın netleştirin böyle bir hatayı bir daha da yapmayın.

kızlar çok acil bakmanz lazım. erkek arkadaşımla aktif cinsel hayatımız var . normalde hep prezervatifle korunuruz. bu ay dört beş kere falan geri çekilme yöntemini kullandık ve ovulasyon döneminde değildim diye biliyorum. reglim 6 gün gecikti şu an. dün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. ondan üç gün önce de yapmıştım o da negatifti. polikistik over hastasıyım ama son aylarda reglimde hiç aksama olmadı. sizce ne yapmalıyım
Merhaba regl oldunuz mu acaba

X