6 gun adet gecikmesi

bala Meryem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
72
2
21
Korunmasız ilişki yasadim 6 gündür regl olmuyorum gogusumde batma hissi belde ağrı sirt bölgemde iki kasigimda batma hissi ara ara gidip geliyor beyaz ve sarı akintim oluyor adet oldum diyorum siliyorum sumuk gibi beyaz bir akintim oluyor 10 defa test yaptım hepsi negatif çıktı erken gebelik testi de yaptım negatif birlikte olduktan biraz daha sonra tollete aktı adettim 2 gün geçiktikten sonra korunmasız iliski yasadim adettim 2 gün gecikmisti ozmm birlikte olduk korunmasız teste negatif çıkıyor aklım karıştı ağrılardan sikildim ozelikte sirt bel ağrısından eğilip kalkamiyorim aciyor ve sarı beyaz akintj geliyor sitmalaniyorum ateşim çıkacakmış gibi hissediyorum sizinde fikirlerinizi alabilir miyim ???????

Iliskinin uzerinden 14 gun gecdiyse ve 6 gun de gecikme varsa 20 gun yapar. Gebelik olsaydi hafifde olsa cikardi. Sabah ilk idrarla bi daha yapin.

Bu gün 8 oldu Bu gün randevum vardı Altan kontrol etti ve üstten yumurtlama döneminde oluyormuş kist küçük dedi enistelencek biaey yok kan aldı yarın çıkacak hamilemiyim değil miyim diye ya onca baktı olsa söylerdi ve regenesis max yazdı vitamin yazıyor anlayamadım gitti hemen kullanmaya başla dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…