6 buçuk aylık bebekte gaz

brn34

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2023
15
1
25
Lütfen yardımcı olunn🥺
6 bucuk aylık erkek bebeğim var mama yiyor ve ak gıda alıyor doğduğundan beridir şiddetli gaz sorunumuz var hala aynı geceleri uyumak bilmiyor sürekli gaz cıkartıyor kolik bir bebek 6 7 aylık bir bebekte gaz olur muuu ek gıdaya geçtikten sonra daha da kötü oldu😢😢😢 yardım edinnnn

aynı sorunu bizde yasadık bebeğim 7aylık erkek dogdugundan beri gaz problemi vardı en son kabız diye hastaneye götürdüm film çektiler karnı gaz dolu dedi doktor nurse harveys colex surubu onerdı aldık kullanıyorum memnun kaldım tavsiye ederim 2aylıkken biogia kullanmıstım o da iyi gelmişti doktor ek gıdaya geçtigi büyüdüğü icin damla yeterli kalmaz surup içir dedi gayet memnun kaldım ben deneyin isterseniz doktorunuza sorarak

aynı sorunu bizde yasadık bebeğim 7aylık erkek dogdugundan beri gaz problemi vardı en son kabız diye hastaneye götürdüm film çektiler karnı gaz dolu dedi doktor nurse harveys colex surubu onerdı aldık kullanıyorum memnun kaldım tavsiye ederim 2aylıkken biogia kullanmıstım o da iyi gelmişti doktor ek gıdaya geçtigi büyüdüğü icin damla yeterli kalmaz surup içir dedi gayet memnun kaldım ben deneyin isterseniz doktorunuza sorar

Şurubu günde kaç defa verıyorsunuz
ben sabah öğle aksam 2ml veriyordum tok karnına ama gaz sorunu azaldı uykuları düzene girdi o yüzden sabah aksam 2ml veriyorum bazen günde bir sefer veriyorum ama sorunu çözülene kadar 3kez verdım

ben sabah öğle aksam 2ml veriyordum tok karnına ama gaz sorunu azaldı uykuları düzene girdi o yüzden sabah aksam 2ml veriyorum bazen günde bir sefer veriyorum ama sorunu çözülene kadar 3kez verdım
Ya ben artık cıldırmak üzereyim

Ya ben artık cıldırmak üzereyim
canım benimki doğduğundan beri gazlı kolikti doktor hala kolik dedi 3.ayda bitiyo sanıyodum doktor 1yaşına kadar devam edebilir dedi bana film de bana da gösterdi çok fazlaydı gazı masajlarla şurupla biraz olsun rahatladı

X