6 aylık evliliğimi sonlandırmayı düşünüyorum lütfen yardım.

O kadar alkol aldım alanı gördüm böyle manyagini görmedim insanlar içince bilincini kaybeder uykusu gelir mideleri bulanır ertesi gün başları agrir aşırı gulebilirler fakat karakterleri değişmez karakter değişiyorsa ya karakteri odur ya da başka sey kullaniyordur..birde bazen başındayken zorlamamak gerekir şimdi özenle sectigin eşyalarına uzulceksin gelecekte harcadigin yıllara çocuklarına üzüleceksin.

Madem böyleydi YEAAA diyen kimseyi görmedim konuda.
Siz yanilmamıs bile bile lades demıssınız ayrıca.
Ilıskıdeyken rest cekıp gitmen artı degıl zira sonucunda evlenmıssın. Askı anlarim da, surekli rest cektıgn bırıyle hangi mantıkla evlendin diye sorarlar bence. Ben sorarım en azından.
Geriye kalan esini aklama cumlelerını okumadım cunku cok uzun.

Kk da kadınlara genel olarak boşanma dediğim için linç yemiş biri olarak bile söylüyorum ACİL BOŞAN.Detayları sorgulayıp adamın sana yüklemek istediği suçluluk duygusunu kabullenmeme çabasına girme,zaten suçun yok
Afedersin ama eşin tam bir pslik.Sen o eve hangi cesaretle döndün kuzum yaa! Bu adam bildiğin manyak,neden kendine eziyet ediyorsun!

Bosan canom bunun sonu belli heleki alkol varsa

Içki içince baska biri oluyor bırakmayada yanaşmıyor sorunlu

Çok bile dayanmışsınız.bu adamdan hayır gelmez.pişmanlık bile duymuyordur boşanmak işine gelmediği için numara yapıyordur.böyle adamla kim yaşamak ister bulmuş birini yenisini bulmadan bırakır mı?

Alkolik değil diyorsun ama adam alkolik. Şimdi gece korkuyorsun ya sana bir şey yapacak mi diye, yarın öbür gün çocuğun olduğunda on kat daha fazla korkacaksın belki de el kadar bebeğe zarar verecek bu adam. Bunu göze almazsın inşallah, yine onu aklamazsın çocuğa bir şey yapmaz ben ona güveniyorum diye

boşan demek istemem kimseye.
Ama alkole bağlı şidde eğilimi kolay kolay düzelecek bir durum değil. Bir gün size birşey olacak. Çocuk olmadan daha fazla zamanınız gitmeden boşanın demiyorum direkt canınızı kurtarın diyorum.

Kesinlikle boşanmalısın böyle bi adamla hayat geçmez ki her gün içip içip sonra senin canına da kıyabilir. Alkol her kötülüğün anasıdır. Bak içip içip ayılınca hiçbişey olmamış gibi davranıyormuş. Böyle saçmalık mı olur, sana zerre değer vermiyor. Hemen ailenin yanına dön kurtar kendini.

boşan ama kendini de emniyete alacak bir çözüm bul. Açıkçası alkollüyken kendini kaybeden insandan her şeyi beklerim ben . Boşanma olayında sana daha fazla zarar vermeye kalkabilir.
Ömür boyu bu adamın kahrını çekip çekmemek size kalmış .Ayrıca her şeyde alkollüydüm vs diyen insanlara da pek inanasım gelmiyor. Aklındakiler alkolün etkisiyle açığa çıkıyor , kaşar vs demesinin altında gerçekten bunu düşünmesi bile yatıyor olabilir.

Ne bu ya siz bu dünyaya kahır çekmeye mi geldiniz basın tekmeyi a.di herife

Adam her gece içiyorsa alkol bağımlısı demektir. Bağımlı bir insan özür dilese söz verse nolucak. Ki zaten alkolü bırakmaya da yanasmiyormus. Boşanmayı düşünüyorsanız l çocuk yapmadan bosanin. Çocuk olsa düzelir demeyin sakın !

Kaç kurtar kendini ne diyeyim. Ama asil rezillikleri ayrilinca yapar, kapilara dayanmalar, küfürler, naralar vb.
Telefonunu da degistir, mesaj/arama alma.
Gecmis olsun

hikayenin sonu çok belli canım üzgünüm ama daha çok acı çekip boşanmak istiyorsan bir süre daha bekle tabi. Bu sırada alacağın şiddet hakaret aldatmalara şimdiden hazırlıklı ol ama. Sonunda boşanacaksın süreci uzattıkça yıpranma derecen artacak. Hazır gitmişsin birdaha geri dönmemek en iyi karar olur. Bu insan değişmez çünkü çok yakınlarımda var değişmiyorlar. Gençliğini heba etmenin ne anlamı var. Sen şimdi o ayıkken attığı mesajların etkisiyle boşanma kararı veremiyorsun kendini yanlış yapacak gibi hissediyorsun. Oysa boynuna sarıldığı kapıyı kırdığı sana yalan söylediği anlarda boşanmaktan zerre kuşkun yoktu biliyorum. Bu insan alkolik. Ve alkolik biriyle evli olup mutlu olan tek bir kadın görmedim. Kendini suçlama iyice düşün tart ailene herşeyi anlat ( normalde eşler arasında kalsıncıyımdır ama işler ciddi çünkü can güvenliğin yok ) ve karar verin.

Konu açarken boşanmayı düşünüyorum ve haklıyım bence ile açılıyor, boşan yazılınca; bekara boşanmak kolay, alkolik değil, boşanmak kolay mı şekline dönüyor. Yani çeken sizsiniz, buradaki kadınlara hiçbir şey olmaz, hatta bir çoğu konudan çıkınca unutuyor bu yazdıklarınızı, başkasına yorum yazıyor. Hayat sizin hayatınız, ne yaşamak istiyorsanız yaşayacaksınız.
Alkol almayacağım diyemiyor, söz vermiyor. İçmediği 15 gün hep aklında alkol almak vardır eminim. Evliliğine bu kadar zarar verdiğini bilip, hala alkol alan biri alkoliktir, vazgeçemiyordur. İçince belli işte yaşadıkların, hala ısrarla neyin alkol alması?Alkolik olmasa bile sorunlu ve/veya kötü bir kişilik. Bunların hepsi şahsi fikrim.
Düzelir diyorsanız, hayat sizin, tabi ki keyfiniz bilir.

Tipik içki bütün kötülüklerin anasıdır tablosu ve siz alkol durumunu bilerek evlendiniz

Boşan tabiki ancak bir narsist hata yapıp özür dilemez ...çok pislik eşiniz komşulara gelince nasıl size gelince nasıl davranmis

Mantıklı birine benziyorsunuz.Bugün olmazsa yarın boşanacaksınız. Geç olmadan,canınızdan bezmeden,ömrünüz geçmeden boşanın.

Siz bana babanızın iletişim bilgilerini yollayın, belli ki o ve abiler akli basında insanlar.
Siz kendinizi koruyamiyorsunuz, bari onlar korusun.
Polis kapıya geldiğinde nasıl şikayetçi olmadınız anlamadım? Adam kapıları kırmış üstünüze yürümüş. Sonra da gidip babasının evine zibarmis.
Nezarette kalsaymış da akli başına gelseymis.
Hem boşanma davaniza kanit olurdu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…