6 aylık evliliğimi sonlandırmayı düşünüyorum lütfen yardım.

Acilen
Acilen bosanin ve tazminat davasida acin

Gerçekten okurken çok üzüldüm sizin adınıza. Böyle bir insan sizi mahveder. Ortada cocuk yokken boşanmanızı tavsiye ederim. Kendi yaptığından kendi utansın. Yapıp yapıp özürdilemek nedir sizin ondan vazgevemeyecegini düşünüyor demekki nede olsa affediyor kafasında heralde. Kendimizi tehlikeye atmayın bu adamdan hersey beklenir. Kendinize değer verin en başta kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin hayata 1 kere geliyoruz ve huzurlu mutlu yaşamanız dileğiyle inşallah doğru bir karar verirsiniz. Bu insan ne eş ne baba olur ilerde cocuk iyiki yok olsa onada cok yazık olurmuş. Üzmeyin kimse için değmez sizi sevmeyen biri için hiç değmez.

Neden böyle biriyle evlendiniz ki boş zamanlarında içermiş zaten . Polislere neden şikayetçi değilim diyorsunuz? Şikayetçi olun her gün kadın cinayetleri işleniyor bu ülkede . bosanin en kısa zamanda

Şans verilecek bir insan değil bu. Olaylar artarak kötüleşecek. Ailenize haber verin, mesajları kanıt saklayın, gerekirse komşudan şahitlik isteyin, defedin bu adamı gitsin. Sevmişsiniz. Yıllarınızı vermişsiniz, zor geliyor biliyorum. Ama bunu haketmiyorsunuz. Zararın neresinden dönülürse kardır, o kadar evlendim falan diye düşünmeyin. Kaçın, sizi öldürmeden kurtulun bu adamdan.

Öncelikle geçmiş olsun. Rabbim feraha çıkarsın. Boşanmaya kesin olarak karar verdiyseniz. Anlaşmalı boşanmayı deneyin. Her ne kadar evlilik 6 ay sürse de. 2 tanıkla bu iş biter. Sonuçta çalışan bir kadınsınız.

Boşan demek istiyorum ama boşanmak senin için kolay mıdır zor mudur bilemiyorum aynı yaşlardayız eşimde bende eğitimli ve işi gücü yerinde insanlarız senin yazdıklarına empati kurdum ben ne yapardım diye ben daha ilk polisler bana sorduğunda şikayetçi misiniz diye evet der davayı da açardım ailem yanımda olsa da olmasa da. Ben bu dünyaya birilerinin saçma sapan hareketlerinin esiri olmak için gelmedim. Hele bir de çocuk olmayacak iyi bi işim olacak ailem yanımda durucak başlarım oyle sevgiye öyle adama da bırak 36 yaşından sonra kendine namuslu birini bulsun namussuz herif karısına kaşar diyem adam benim için namussuzdur nokta. Senin ona gücün yetmiyorsa kendine gücün yeter ona sözün geçmiyorsa kendine sözün geçer. Allah korusun ez kaza hamile kalırsın çocuğun da bu dünyaya geldiği için her gün size küfretmesin yol yakınken dön arkadaşım bu dünya o kadar fedakarlığa değecek insanlarla dolu bir dünya değil

Alkolik bir ruh hastasıyla evlenmişsin ya bi gece seni öldürürse o kapıyı kırdığı gece seni öldürebilirdi. sana kaşar dediyse kafasında bazı abuk sabuk düşünceler var. Nerden biliyorsun içip içip bi gece sen beni aldatıyorsun kaşar deyip seni öldürmeyeceğini. Uzak dur bu adamdan yoksa Allah korusun bir kadın cinayeti daha bas bas bağırıyor geliyorum diye

Oncelikle gecenin bu saatinde derdime fikir ureten arkadaslara cok tesekkur ederim. " "Boyleydi madem niye evlendin yeaa"" diyenlere soylecek sozum yok insallah onlar da gunun birinde yanilmaz herhangi biri hakkinda.Ben hem mantigimi hem duygularimi onemseyip evlendim. Iliskideyken zaten en ufak hatada rest cekip gidiyordum. Esim beni birakmiyordu sevgisine inaniyordum ama karakter olarak problemlerinin oldugunu biliyordum. Duzelmeye cabasi vardi evlenmeden once. Arada sevgi oldugu icin bi turlu kopamadigimizdan evlendik bizde. En uzun ilskimdi zaten 1 sene daha sevgili kalamazdik.Sevgiliyken alkollu sekilde bana zarar verdigi olmadi ailesinin evindeydi cunku ayni evde degildik. Alkolik olmadigini iddia ediyor ayin 15 gunu icmiyor 15 gunu iciyor. 15 gun sehir disinda is yuzunden icemiyor eve gelince icmeye basliyor her gun icmedigi icin alkolik olarak gormuyor kendini. Acikcasi bende alkoliklikten ziyade icmeyi bilmeyisinden oturu sknti cekiyorum burda esi icki icen bi suru kadin vardir dozunda bilincli oldugu surece sorun yasayan olmamistir ama boyle bilincsiz tuketildiginde sarhos olup sacma sapan isler yapilabiliyo iste. Yapiliyomus yani yasamadan bilinmiyo kulaktan dolma seklde idrak baska yasayarak gormek baska.. bekarken bunlari yasatsaydi birak terk etmeyi bulundugum sehri degisirdim. "Bekara kari bosamak kolay" deyimini evlendikten sonra anliyor insan gercekten. Cunku evli olunca daha derin dusunmek zorunda kaliyor insan. Ne emeklerle kurmussun yuvani, sectigim esyalarla sevdigim adamla yaslanamadan ayrilma fikri cidden zor. Bi yandan da ruh sagligim dediginiz gibi can guvenligim yok. Son damla kendi hataliyken ozur dileyip kendini duzeltmesi gereken yerde bana kotu msjlar atip benim icin ettigi şu kaşar lafı oldu. Kasar kelimesinden sonra yazmayi unutmusum ben snnle nasil evlendim aklima gelen bana büyü yaptirdigin yazmis. :)))) yani bu adam cahil degil gormemis degil guya donanimli bi insan. Okumakla isle gucle adam olunmuyor gercekten cok acı. cok kiziyorum onunla evlenip babaevindeki guzel hayatimi batirdigim icin. KESKE EVLENMESEYDIM diyorum ama gule oynaya evleniyorsun kim bilebilirki ayni hayati paylastigin insan canavara donusecek sevgisiz acimasiz davranacak insan yerinr koymayacak namusuna dil uzatacak..Bu benim icin agir bi mevzu oldugundan ese dosta anlatmadan once burdaki bilincli evli bayanlardan akil almak istedim o yuzden, su kendini benim yerime koyup olumlu olumsuz fikir verenlerden allah razi olsun.

Kendini azıcık düşünüyor ve kendine azıcık saygın varsa boşan. Böyle iğrenç ağızlı biriyle asla mutlu olamazsın. Zaten içen biriyle insan neden evlenmeyi göze alır ki..

Alkollüyüm ayağına iyi psikopat karakterini sergilemiş. Bahsettiğiniz kişinin psikolojik destek alması ve tedavi olması gerekiyor. Alkolün arkasına sığınan bir zavallı. İnanmayın, komşulardan şahitlik isteyin, gidin şikayet edin, mesajlarını vs saklayın ve kaçın kurtarın kendinizi. Telefonları da ses kayıt uygulamalarından kaydedin.

Herkes hata yapar canım ama zararın neresinden dönersen kardır

Nolur çocuk yapmayın.
Düzelir umudu ile çocuk yapan her kadın genelde hüsrana uğruyor.
Size kaşar demiş ya ,nasıl sindirir insan bunu?
Alkol aldı diye her şeyi aöylemekte özgür yani öyle mi?
Ozaman sizde için akşam 2 kadeh ve yüzüne şerefsiz pzv...k falan deyin ertesi gün özür dileyin bakalım nolcak...

Daha once de benzer durumlar yasamissin, zaten cirkefmis, sarhos olup sorun yaratiyormus... Sen de gidip evlenmissin, sanki erkek kalmadi da her sevgili oldugumuzla bizle evlenmek isteyenle evleniyoruz, sonra adamin defolari patlak veriyor. Bosan kac.

Sen affedip sustukça artarak devam edecek. Aklın varsa boşan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…