6 aylık bebek / süt arttırımı mı gece uykuları mı.. Tecrübeli annelerden yardım lütfen

Maşallah ne güzel 3 evladınız var Allah bağışlasın. Ben anneliği böyle yaşayacağımı bilseydim, seneler önce yol alırdım aslında.En azından 1 çocuğum daha olurdu. 22 aylık emiyor olması kendim için hayalini kuramadığım birşey. Ben sanki yolun sonuna geliyoruz gibi düşünüyorum , 1 yaşa kadar yapabilirsem ne ala diye bakıyorum. Dün de süt sağdım, powerpump da yapıyorum geceleri. Tabi günde birçok kez yapma şansım yok, bir gündüz bir gece yapıyorum.. mama da veriyorum hala, günde 2 vermeye çalışıyorum en azından birini rüya öğünü olarak yapıyorum ki biberona çok ayıkmasın. Dün gece uykusundan ağlayarak uyandı mama verdim. Hepsini de bitirdi, baktım hala mızıklıyo ve kafasını memeye çeviriyo. Kıyamam sana annemm dedim, meme verdim. Ne kadar içebildi bilmiyorum baya bi yutkunma sesi geldi şükür. Belki sonra meme verince hemen bir kopuş olmaz. İnşallah yani.. tarif için de çok teşekkür ediyorum. Sağlıkla büyüsün yavrularınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…