6 ay sonunda bende kızlaaarrr...

Elhamra2

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
4.645
1
40
belki çok aceleci davrandım ama 6 ay bile uzun geldi bana,hamile olduğumu öğrenmeden önce genel kontrol için doktora gitmiştim,yara çıktı:KK43: hatta hamileliğe engel sanıp baya üzüldüm,bi ton ilaç yazdı,sanmam ama bi tahlil yapalım dedi,tamda öğle arası girdiği için laboratuar kapalıydı bende eve döndüm,beklemedim,nasıl olsa yok bişey diye...bir iki gün sonra evde test yaptım ki ne göreyim,ÇİFT ÇİZGİ,inanmadım bi daha yaptım yine ÇİFT ÇİZGİ...eşime o akşam güzel bir masa hazırladım 3 servis açtım ve birine mama tabağı biberon ve emzik koydum birde not yazdım 'babacım bugun bende sizinle yemek yiyebilir miyim' diye,eşim hala şokta :1shok:

elhamracım tebrikler canım öyle güzel bi süpriz yapmışsınki eşine valla gözlerim doldu mutluluklar

tebrık ederım canım cok guzel supriz yapmışsın zaten duygusalım duygulandırdın benımafoldumben

belki çok aceleci davrandım ama 6 ay bile uzun geldi bana,hamile olduğumu öğrenmeden önce genel kontrol için doktora gitmiştim,yara çıktı:KK43: hatta hamileliğe engel sanıp baya üzüldüm,bi ton ilaç yazdı,sanmam ama bi tahlil yapalım dedi,tamda öğle arası girdiği için laboratuar kapalıydı bende eve döndüm,beklemedim,nasıl olsa yok bişey diye...bir iki gün sonra evde test yaptım ki ne göreyim,ÇİFT ÇİZGİ,inanmadım bi daha yaptım yine ÇİFT ÇİZGİ...eşime o akşam güzel bir masa hazırladım 3 servis açtım ve birine mama tabağı biberon ve emzik koydum birde not yazdım 'babacım bugun bende sizinle yemek yiyebilir miyim' diye,eşim hala şokta :1shok:

öncelikle hayırlı olsun canım,eşine yaptığın süpriz çok hoş,Allah birgün bana da nasip etse ben de aynı süprizi yapsam....nasip,kalpten gider herhalde

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.eşinede çok hoş bir süpriz olmuş

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin , ay bu gün çok duygusalım her okuduğum mesajda başılıyorum ağlamaya ...

tebrikler canım....
çok dikkatli olmalısın bu haftalarda...

hayırlı uğurlu olsun canım.
yaptığın süpriz çok güzel
tebrik ederim.

Tebriklerr..Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinna.s.Darısıııı benim ve klomen topiğindekii tüm arkadaşlarımın başına :)

Canım tebrik ederim
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin,
isteyen herkese versin...

X